AB InBev Efes запустила «Академію пивоварів» для навчання молодих фахівців

 AB InBev Efes запустила «Академію  пивоварів» для навчання молодих фахівців

На початку березня компанія AB InBev Efes запросила студентів декількох ВНЗ для участі у рекрутмент-проекті «Академія пивоварів», що створений на базі пивзаводу «Рогань» у Харкові. Мета проекту – надати студентам можливість ближче познайомитися з процесом пивоваріння на кожній стадії виробництва, дізнатися про особливості роботи різних відділів заводу та отримати пропозицію щодо працевлаштування після проходження практики.

Перший етап рекрутмент-проекту «Академія пивоварів» стартував 5 березня та зібрав 53 студенти провідних харківських ВНЗ. Під час зустрічі Віталій Сидоренко, директор харківського пивзаводу «Рогань», презентував історію успіху AB InBev Efes. До презентації приєдналися члени групи менеджерів компанії, які відповідали на запитання учасників програми і розповіли про цінності та особистий досвід розвитку в AB InBev Efes.

Далі на учасників чекав відбір до «Академії пивоварів», який складався з двох етапів у формі командної гри та коротких інтерв’ю. У результаті 32 учасники пройшли до другого етапу проекту.

Віталій Сидоренко, директор харківського пивзаводу «Рогань», коментує: «Як і в будь-якій іншій галузі, у пивоварінні є певні особливості, про які можна дізнатися, лише занурившись у процес. Ми запустили «Академію пивоварів» саме для того, щоб відкрити майбутнім спеціалістам таємниці виробництва і надати можливість у новому форматі познайомитися із справою. Окрім теоретичних та практичних занять на учасників проекту чекають екскурсії, дегустації та, що найголовніше, можливість працевлаштування. Ми віримо, що «Академія пивоварів» стане вдалим початком їхньої кар’єри та подарує галузі талановитих пивоварів, що зможуть на високому рівні представляти Україну в усьому світі».

12 березня відбувся другий етап навчання в «Академії пивоварів». Студенти-учасники прослухали лекцію з безпеки, яку для них провів Юрій Федяй, менеджер з охорони здоров’я, праці та довкілля. Далі на них чекала розповідь від Віталія Сидоренка про історію створення та будівництва пивзаводу «Рогань» у Харкові, а також унікальна екскурсія різними підрозділами від менеджерського комітету заводу – Євгена Ворожка, Дениса Гончаренка, Олександра Савченка, Анатолія Залізняка та Світлани Жижки.

Студенти почули про особливості діяльності підрозділів та побачили повний цикл виготовлення пива – від пивоварного виробництва та технічної служби до пакування, відділу якості та служби логістики заводу. Також учасники відвідали майстер-клас із зітології від Олександра Савченка, під час якого молоді «академіки» спробували різні бренди, що випускаються харківською броварнею, і разом з експертом заводу вигадували нові сорти пива та прогнозували можливості розвитку галузі.

Олександр Савченко, головний бровар пивзаводу «Рогань» у Харкові, зазначив: «Уже зараз ми бачимо, яким потенціалом володіють майбутні броварі України. Учасники «Академії пивоварів» демонструють потяг до знань. На виробництві заводу впроваджено інноваційні процеси та технології, з якими ми знайомимо наших студентів. Ми з радістю не лише ділимося з ними інформацією про ключові принципи і методологію пивоваріння, а й надаємо можливість проявити себе та отримати пропозицію щодо працевлаштування для подальшого розвитку в обраній галузі».

Протягом наступних трьох тижнів учасники «Академії пивоварів» будуть виконувати фінальне завдання, яке є сертифікаційним. Після цього найкращі студенти отримають пропозицію щодо практики, стажування та працевлаштування у компанії AB InBev Efes.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар