AB InBev Efes Україна оголосила результати 1 кварталу 2019 року

 AB InBev Efes Україна оголосила результати 1 кварталу 2019 року

Пивоварна компанія AB InBev Efes Україна, утворена в результаті об'єднання на території України найбільшого в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) та Anadolu Efes, регіональної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями на внутрішньому ринку, підбила підсумки першого кварталу 2019 року.

Однією з найважливіших подій початку року стало перейменування компанії, яке відбулося 1 квітня.

«Ми задоволені результатами першого кварталу 2019 року. Наразі нам вдалося істотно зменшити відрив від основного конкурента і показати результати зростання, які перевищили зростання ринку, тому я сподіваюся, що невдовзі ми зможемо закріпити і поліпшити цей результат», — розповів Дмитро Шпаков, президент AB InBev Efes.

Згідно з даними Української галузевої компанії «Укрпиво», в січні-березні зростання виробництва у галузі в цілому становило 8,2%, при цьому показник зростання AB InBev Efes Україна виявився майже у 3 рази вищим за аналогічний показник ринку. Це обумовлено довгостроковою стратегією зростання компанії, у тому числі і запуском нових продуктів. Так, у першому кварталі 2019 року в Україні було розпочато виробництво і продаж таких легендарних брендів, як Velkopopovický Kozel, «Білий Ведмідь» та «Старий Мельник з Діжки».

Перший квартал 2019 року показав зростання інтересу споживачів до преміальних брендів, а також брендів середньоцінового і низькоцінового сегментів: «Чернігівське» (+1,6 рр), Staropramen (+0,2 рр), Bud (+0,2 рр), «Янтар» (+0,1 рр), Stella Artois (+0,3 pp), Corona Extra (+0,1 рр) 1 . Традиційно компанія AB InBev Efes Україна приділяє велику увагу ініціативам у сфері сталого розвитку. Так, у березні компанія підтримала наймасовішу екологічну акцію «Година Землі». Також триває освітній проект «Випробуй у безпеці», який проводиться в тісній співпраці з Департаментом патрульної поліції України та Всеукраїнським об'єднанням автошкіл у рамках національної програми «Випив? За кермо не сідай!». Проект привертає увагу громадськості до важливої та актуальної проблеми дотримання правил дорожнього руху, допомагає підвищити культуру водіння і виховати дисциплінованих водіїв.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар