AB InBev Efes розширює портфоліо брендів, що імпортуються

 AB InBev Efes розширює портфоліо брендів, що імпортуються

Легендарне американське пиво, ікона нічного життя у всьому світі — Miller Genuine Draft — з`явиться у лінійці українського імпорту компанії AB InBev Efes вже в серпні.

Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes, коментує: «Пиву Miller Genuine Draft надають перевагу мільйони молодих людей. Його витончений смак та незмінно безкомпромісна якість вже більше ста років привертають увагу всіх, хто любить мяке пиво, що освіжає. Ми раді, що відтепер представляємо Miller Genuine Draft в Україні».

«Виняткове пиво для виняткових подій» — так звучить сучасний слоган американського пива з понад 100-річною історією. Miller Genuine Draft було створене Фредеріком Дж. Міллером, який переїхав з Німеччини до міста Мілуокі штату Вісконсин і з 1855 року став варити якісний лагер у найкращих німецьких традиціях.

На броварні використовуються добірні інгредієнти для створення легендарного лагеру в повній відповідності з рецептурою Фредеріка Міллера: чиста вода, ячмінний солод, світлостабільний хміль та дріжджі. Революційна технологія чотирикратної холодної фільтрації дозволяє зберегти м`який і освіжаючий смак
розливного пива без пастеризації. Золота, з ефектом світіння, пляшка із контрастною чорною етикеткою завершує образ «яскравого» пива, виділяючи Miller поміж конкурентів.

Miller Genuine Draft — це відмінний вибір для вільних та успішних людей від Києва до Нью-Йорка. На українському ринку буде представлений світлий лагер Miller Genuine Draft у двох варіантах упаковки: пляшці та банці ємністю 0,5 л.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар