AB InBev Efes розпочинає виробництво Velkopopovický Kozel в Україні

 AB InBev Efes розпочинає виробництво Velkopopovický Kozel в Україні

З 18 березня 2019 року компанія AB InBev Efes розпочинає виробництво знаменитого чеського пива Velkopopovický Kozel в Україні.

«За багато років знаменитий чеський лагер Velkopopovický Kozel завоював прихильність шанувальників якісного пива у всьому світі, – розповідає Анна Руденко, директор з маркетингу AB InBev Efes в Україні. – Це аутентичне пиво, смак якого передає щирий дух маленького чеського села, ідеально підходить для дружніх компаній. Ми дуже раді варити це пиво в Україні і впевнені, що Velkopopovický Kozel припаде до смаку українцям».

Історія бренда Velkopopovický Kozel бере початок у 1874 році, коли у броварні чеського селища Велке Поповіце було вперше зварене це ароматне пиво. За легендою, знамениту емблему – зображення козла – створив французький художник, який таким чином захотів віддячити місцевим жителям за гостинність. Броварня швидко розвивалася, а лагер став одним з найпопулярніших чеських сортів пива.

Бренд завоював понад 100 нагород у всьому світі, в тому числі премію «Чеське пиво року» і медалі на World Beer Awards 2015 та Australian International Beer Awards 2017. Сьогодні Velkopopovický Kozel є найбільш експортованим чеським пивним брендом і продається у понад 40 країнах світу. За традиційною рецептурою, для виготовлення лагера використовуються всього чотири інгредієнти: вода, солод, хміль та дріжджі. В Україні пиво випускається на Чернігівському заводі у двох сортах: світле Kozel Světlý та темне Kozel Černý.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар