AB InBev Efes розпочала виробництво легендарного пива Miller Genuine Draft в Україні

 AB InBev Efes розпочала виробництво легендарного пива Miller  Genuine Draft в Україні

Полиці вітчизняних магазинів поповнилися ще одним брендом пива, звареного в Україні. AB InBev Efes розпочала виробництво легендарного американського пива Miller Genuine Draft на заводі компанії у Чернігові.

«Бренд Miller Genuine Draft уже давно став частиною нічного життя урбаністичної молоді та вечірок у багатьох великих містах світу. У серпні 2018 року ми почали імпортувати цей популярний американський бренд до України. Сьогодні шлях Miller Genuine Draft до українських споживачів скоротився. Відтепер ми варимо його на нашій Чернігівській броварні, застосовуючи зразкові технологічні процеси та оригінальну рецептуру, щоб досягти характерного ультрам’якого смаку цього пива, що освіжає», — сказала маркетинг-директор AB InBev Efes Анна Руденко.

Історія Miller Genuine Draft розпочалася понад 160 років тому, коли Фредерік Дж. Міллер переїхав разом із дружиною з Німеччини до міста Мілвокі, штат Вісконсин (США). Мріючи створити компанію, що стане лідером ринку пивоваріння у регіоні, він придбав броварню. Тут у 1985 році і з’явилося Miller Genuine Draft.

Згідно з оригінальним рецептом Фредеріка Міллера, для створення високоякісного Miller Genuine Draft використовуються найкращі інгредієнти: чиста вода, ячмінний солод, спеціальний світлостабільний хміль та дріжджі. Окрім того, під час виробництва застосовується запатентована технологія чотирикратної фільтрації, що дозволяє зберегти м`який смак розливного пива без пастеризації.

Яскрава упаковка пива створює особливий настрій: золота пляшка з ефектом світіння та з контрастною чорною етикеткою помітна за будь-яких умов та у будь-якій компанії.

Сьогодні Miller Genuine Draft постачається у понад 50 країн світу, а з 2019 року — вариться на заводі AB InBev Efes у Чернігові. Miller Genuine Draft — це пиво преміальної якості, що підкреслює індивідуальність і стиль волелюбних особистостей. Світлий лагер Miller Genuine Draft українського виробництва вже представлено в широкому ритейлі у скляних пляшках ємністю 0,45 л та в банках ємністю 0,5 л.

It’s Miller Time!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар