AB InBev Efes пропонує розпочати успішну кар’єру

 AB InBev Efes пропонує розпочати успішну кар’єру

22 вересня компанія AB InBev Efes взяла участь у «Ярмарку вакансій», організованому виданням Kyiv Post. Ця найавторитетніша подія у сфері працевлаштування від провідного англомовного українського засобу масової інформації щороку збирає найкращих вітчизняних та міжнародних роботодавців і амбітну молодь. Цього разу відвідувачі також мали змогу послухати мотиваційні лекції від успішних спікерів.

Представники AB InBev Efes із задоволенням поспілкувалися з перспективними молодими людьми та розповіли про програми стажувань, які пропонує світовий лідер пивоварного ринку. Випускники можуть долучитися до глобальної програми управлінських стажувань у різних підрозділах компанії. Протягом 10 місяців її учасники мають нагоду вивчити із середини усі аспекти бізнесу: від виробництва і логістики, продажів, маркетингу та торгового маркетингу до інформаційних технологій і послуг для бізнесу. Після завершення стажування найкращі початківці отримують пропозицію приєднатися до успішної команди AB InBev Efes. Ще одна перевага програм AB InBev Efes — це те, що участь у кожній з них повною мірою оплачується.

Євген Віжул, менеджер з бюджетування й управління ефективністю бізнесу AB InBev Efes, говорить: «Особисто я був учасником однієї з програм, тому можу сказати, що це чудовий старт для побудови успішної кар’єри. Під час стажування компанія надає можливість якнайкраще проявити себе, сформувати нові вміння і навички та набути безцінного практичного досвіду». AB InBev Efes охоче бере участь у подібних заходах, адже вірить, що молоді амбітні професіонали здатні запропонувати нестандартні ідеї для розвитку
бізнесу і поліпшення наявних практик. Натомість компанія пропонує вигідні умови працевлаштування та можливість особистісного зростання в колективі однодумців.

Детальніше про лідерські кар’єрні програми AB InBev Efes — на сайті http://www.bestbeerjob.com .

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар