AB InBev Efes презентує лімітовану лінійку Stella Artois Christmas

 AB InBev Efes презентує лімітовану лінійку Stella Artois Christmas

Спеціально до Нового року та Різдва компанія AB InBev Efes представляє святкову версію знаменитого пива – Stella Artois Christmas. Таким чином виробник розпочинає зворотній відлік часу: лише 30, 29, 28… днів відділяють нас від чарівної новорічної ночі.

Власне, саме виникнення пива Stella Artois у Бельгії пов’язане безпосередньо з Різдвом. Його було створено 1366 року як подарунок мешканцям містечка Левен. Пиво назвали на честь Різдвяної зірки – Stella, що у перекладі з латини означає «зірка». Другу частину назви воно отримало від прізвища тодішнього власника броварні – Artois. Святковий подарунок запакували у відповідну пляшку із зображенням зірки. Дизайн тих пляшок зберігся до нашого часу, але виготовляють їх лише перед Різдвом, що, безумовно, додає їхньому вмісту цінності та ексклюзивності.

Святкова колекція Stella Artois Christmas дає можливість доторкнутися до європейських традицій, старовинних, сталих цінностей, відчути зв’язок поколінь. Усе це здатне зробити наше динамічне життя більш повним, гармонійним та спокійним, спонукає зупинитися і насолодитися його митями разом із найближчими, найріднішими людьми. Слоган різдвяної кампанії Stella Artois: «The best present? – Being Present», де «present» означає одночасно і момент теперішнього часу, і подарунок. Адже найрозкішніший новорічний подарунок, який сучасна молода людина може зробити своїм рідним та друзям, – це, мабуть, просто бути присутньою у їхньому колі, перебувати тут і зараз.

Ексклюзивна святкова колекція Stella Artois Christmas допоможе створити незабутню святкову атмосферу, підкреслити вашу індивідуальність і смак. І вже зовсім скоро, затамувавши подих, ви розділите неповторну чарівну мить свого життя з найдорожчими людьми.

Яскрава зірка з Бельгії бажає незабутніх свят!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар