AB InBev Efes отримує 14 нагород за якість продукції

 AB InBev Efes отримує 14 нагород за якість продукції

На XXI Міжнародному конкурсі якості пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного в рамках Всеукраїнської акції «Свято пива», яку проводить асоціація «Укрпиво», один з лідерів пивоварної галузі України – AB InBev Efes – удостоївся 14 нагород.

Бренд «Чернігівське» отримав відразу 6 нагород, Staropramen – 3 медалі, BUD – дві, і по одній нагороді у Stella Artois, CHILL, «Хмелевуса». Таким чином, AB InBev Efes зміцнює лідерські позиції практично у всіх ключових категоріях своєї продукції. На окрему увагу заслуговує нагорода «Гран-прі» за якість бренда Staropramen і, звичайно ж, золоті медалі «Чернігівського» відразу в двох категоріях: світле та лагер, що вкотре підтверджує статус «народної марки» цього пива в Україні.

«Ми дуже горді, що наші продукти з року в рік завойовують престижні нагороди на міжнародних конкурсах. Така висока оцінка експертів є доказом високої якості нашого пива, для приготування якого використовується виключно добірна сировина, інноваційні виробничі процеси, новітнє обладнання», – говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes.

«Свято пива-2018» і ХХІ Міжнародний конкурс пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного, відбулися у Києві 28 серпня 2018 року. Ці заходи є майданчиком для спілкування українських пивоварів і виробників безалкогольних напоїв, а також оцінки їхньої продукції. Найвищими нагородами конкурсу є «Гран-прі», золоті медалі та «Бурштинова зірка». У «Святі пива-2018» взяли участь 36 підприємств, які подали на конкурс 128 зразків своєї продукції.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар