AB InBev Efes оновила дизайн «Чернігівське Біле» та «Біла Ніч»

 AB InBev Efes оновила дизайн «Чернігівське Біле» та «Біла Ніч»

Рік тому улюблене пиво мільйонів українців «Чернігівське» постало перед споживачами в новому дизайні упаковки. Слідом за основною лінійкою змінюються «Чернігівське Біле» та «Біла Ніч».

Автентичний шрифт для нової етикетки розроблений повністю вручну. Знайома гамма золотого, червоного, зеленого і чорного кольорів, поєднуючись із лаконічним оновленим логотипом, робить улюблене пиво максимально помітним на полицях.

Ефект крафтовості в дизайні упаковки «Чернігівське Біле» та «Біла Ніч», досягнутий завдяки скрупульозному опрацюванню деталей, додає візуальному образу актуальності. У той же час симбіоз кирилиці та латиниці дозволив домогтися того, що пляшки мають свіжий і європейський вигляд. Над новим візуальним образом працювала відома дизайн-компанія Reynolds and Reyner.

Артем Кулик, дизайнер і засновник компанії Reynolds and Reyner, прокоментував: «Сьогодні національне — не означає дешеве і низької якості, скоріше навпаки: це естетично, якісно та гідно. Ми довго працювали на дизайном, поєднуючи стилізовані українські мотиви й оригінальні шрифти із загальним мінімалізмом етикетки. Щоб підкреслити, що «Чернігівське Біле» та «Біла Ніч» — пшеничне пиво, ми придумали зобразити млин з лопатями, які схожі на колоски. Думаю, що ми створили образ, який запам`ятовується і поєднує сучасність та історію бренда».

Анна Руденко, маркетинг-директор AB InBev Efes, зазначає: «Дизайн «Чернігівське Біле» та «Біла Ніч» вийшов унікальним, але в той же час таким, що зберігає спадкоємність з оновленим візуальним образом основної лінійки улюбленого бренда мільйонів українців».

«Чернігівське Біле» — перше нефільтроване пиво в Україні. Воно вариться вже 15 років з незмінним дотриманням високих стандартів якості. Це мяке пшеничне пиво, яким хочеться насолоджуватися, розтягуючи задоволення. Темне нефільтроване пиво «Біла Ніч» випускається з 2004 року. Українські споживачі вже можуть придбати «Чернігівське Біле» та «Біла Ніч» у скляних пляшках, банках і ПЕТ-пляшках оновленого дизайну.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар