Ab InBev Efes і Molson Coors підписали договір щодо розповсюдження брендів Staropramen і Miller Genuine Draft в Україні

 Ab InBev Efes і Molson Coors підписали договір щодо розповсюдження брендів Staropramen і Miller Genuine Draft  в Україні

Компанії AB InBev Efes і Molson Coors оголосили про укладення довгострокового договору щодо розповсюдження брендів Staropramen і Miller Genuine Draft в Україні. За умовами договору компанія AB InBev Efes отримує ексклюзивне право на виробництво, продаж та розповсюдження брендів Staropramen і Miller Genuine Draft.

Компанії продовжують успішне тривале партнерство щодо бренда Staropramen й оголошують про запуск Miller Genuine Draft в Україні. Угода набуває чинності уже зараз.

Staropramen – другий за величиною бренд пива преміум-класу в Україні, що присутній на ринку вже понад 10 років завдяки партнерству з компанією AB InBev Efes. Минулого року Staropramen продав понад 38 млн літрів пива і є ключовим спонсором джазового фестивалю Lviv Jazz Festival у Львові.

Ален Крняк (Alen Crnjac), регіональний директор компанії Molson Coors у Східній Європі, прокоментував: «Ми раді співпраці з компанією AB InBev Efes, що відома своєю високою якістю пива, креативними маркетинговими кампаніями та провідним виробництвом. Ми впевнені, що AB InBev Efes є надійним партнером. Це допоможе нашим культовим брендам у подальшому розвитку».

Дмитро Шпаков, генеральний директор компанії AB InBev Efes, зазначив: «Ми раді не лише продовжити нашу довгострокову співпрацю стосовно бренда Staropramen, але також розширити партнерство стосовно іншого легендарного бренда – Miller Genuine Draft. Впевнені, що дана співпраця буде плідною і безумовно вигідною для обох компаній, а також надасть цінність для наших клієнтів».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар