8 серпня стартує навчальний цикл для виноградарів та виноробів

 8 серпня стартує навчальний цикл для виноградарів та виноробів

У вівторок, 8 серпня, розпочинається довгоочікуваний навчальний цикл для виноградарів та виноробів, який організовує International Trade Centre Ukraine спільно з Австралійським дослідницьким інститутом вина (AWRI). Проведення вебінарів стало можливим завдяки фінансовій підтримці уряду Швеції.

Протягом серпня-жовтня команда фахівців AWRI поділиться інноваційними практиками для гарного врожаю та секретами виноробства, детально висвітливши всі етапи створення якісного продукту від закладання виноградника до розливу та зберігання вина. Остання лекція, за розкладом, відбудеться 24 жовтня. Вона буде присвячена розливанню та упакуванню вина.

– Австралія – молода виноробна країна, відома своїми нововведеннями. Завдяки поєднанню наукового підходу, традицій та інновацій, австралійські винороби та виноградарі вдало експериментують зі стилями і швидко адаптуються до кліматичних змін. Австралія швидко здобула міжнародне визнання, пропонуючи широкий спектр різних сортів вин із унікальними характеристиками, – пояснюють організатори, чому лекторами будуть фахівці з Австралійського дослідницького інституту вина

Уже 8 серпня відбудеться перша лекція, що стосуватиметься ґрунтів, їхнього живлення, ролі боротьби з бур’янами тощо.

Читайте також:
Питні меди: звідки бере коріння національний український напій
Вина Odesos Winery почали експортувати до Швеції

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті