Зустрічаємо весну разом з новим випуском журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації»

 Зустрічаємо весну разом з новим випуском журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації»

Допомогти рослинам та розвивати власний бізнес – у цьому випуску ми розкриємо секрети успішного майбутнього врожаю садівника. Ознайомитись зі змістом журналу можна ТУТ.

Поговоримо з представниками «АГРО-ДАН 2006»: про те як в умовах профіциту яблук виростити затребуваний урожай, а спеціалісти «ПЛАНТА-ГРУП» розповіли як допомогти рослинам у період весняної вегетації після аномально теплої зими, а у експертів FERTILEADER дізнались про нову технологію біостимуляції культур.

У цьому випуску ми також шукаємо альтернативу….запиленню! Минулоріч ми розповідали про успішний досвід українських садівників у прирученні осмій. Нині ж – список доповнився, а порад та оглядів – побільшало.

А ще – в Україні планують закладати сади з технічною підтримкою інноваційного французького розсадника. Ми вже розвідали перші інсайди і готові ділитись ними з читачами! До новинок додамо й цікаві інтерв’ю про вирощування української хурми та винограду під накриттям.

Зруйнували й міф про те, що персик «південна» культура, навідавшись у чудовий персиковий сад на Львівщині – 50 га багато чи мало для цієї культури на заході країни – читайте і вирішуйте самі! Ще одні «екстримальні» герої нашого номеру вирощують 32 га черешні за півтора кілометра до лінії розмежування – і їх досвід надихає неймовірно.

Щороку технології вирощування фруктів і ягід удосконалюються, агрономи навчилися убезпечувати врожаї від природних катаклізмів, випробовуючи все нові препарати, обираючи все кращі сорти та вирощуючи продукцію під накриттям! Настільки все міняється у садівництві – стрімко, конкурентно, яскраво, що аж дух захоплює! І у продажах – теж. Вітчизняна продукція з неповторним смаком завойовує міжнародні ринки, котрі зі свого боку пропонують українським садівникам нові можливості та перспективи.

Оформити передплату ви можете за тел.:
+38 (0362) 60 88 21

Або також зконтактувати з менеджером за тел:
+38 063 056 47 88,
+38 068 568 66 58,
+38 096 491 66 92

Чи надіслати заявку на e-mail: info@techdrinks.info

Надихаймось разом з медіа-проєктом «Технології та Інновації»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар