USAID оголошує конкурс грантів на створення потужностей для переробки ягід і овочів

 USAID оголошує конкурс грантів на створення потужностей для переробки ягід і овочів

Проект агентства США з міжнародного розвитку USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток») оголошує конкурс грантів на співфінансування діяльності з впровадження сучасних або модернізації існуючих потужностей із переробки свіжих ягід та овочів. Про це повідомляє прес-служба проекту на офіційній сторінці у Facebook.

Гранти надаються для придбання виключно нового обладнання. Окрім коштів, наданих проектом «Агросільрозвиток», грантоотримувачі залучать власні або зовнішні інвестиції, або кредити у розмірі щонайменше 50% загального бюджету проекту.

Метою цієї грантової програми є pозширення ринків та обсягів збуту ягідної та овочевої продукції зі збільшеною доданою вартістю для безпосередніх її виробників шляхом поліпшення існуючих або створення сучасних потужностей для переробки свіжих ягід та овочів.

Зокрема, будуть надані:

а) Один грант на створення або розвиток існуючих потужностей з переробки овочів у Херсонській, Одеській, Миколаївській або Запорізькій області;

б) Один грант на створення або розвиток існуючих потужностей з переробки ягід у Київській, Житомирській, Вінницькій, Волинській, Тернопільській або Львівській області;

Останній термін подання заявок на конкурс: 12 березня 2018 року. Проект проведе семінар з питань підготовки заявок орієнтовно 5 березня 2018 року.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар