Запрошуємо до участі у IV Міжнародній конференції для галузей садівництва і переробки в Черкасах!

 Запрошуємо до участі у IV Міжнародній конференції для галузей садівництва і переробки в Черкасах!

Чергова Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» відбудеться 21-22 березня 2019 року в Черкасах. Дводенний захід приймає компанія «МАЇС» – Головний Організаційний партнер. Мета конференції залишається незмінною – популяризація та впровадження сучасних технологій вирощування й переробки фруктів, ягід і горіхів, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на фруктовій, ягідній та медовій основі, виробництву продуктів із доданою вартістю.

Тематика конференції охопить усі ланки садівничого бізнесу: від закладки саду – до продажів, маркетингу, виходу на експорт. На учасників чекають актуальні теми, інновації, нові бізнес-рішення, презентації від українських та європейських виробників, експертів та практиків галузі. Захід стане головним майданчиком для обміну ідеями та об’єднання всіх гравців цього ринку!

Нагадаємо, III Міжнародна конференція «Технології та Інновації: від землі – до готового продукту» зібрала у Києві більше 200 учасників зі всієї України, з Білорусі, Грузії, Італії, Німеччини, Польщі, Нідерландів. Родзинкою конференції 2019 року стане, з-поміж іншого, саме місце її проведення. Адже компанія «МАЇС» уже більше 20 років є провідним підприємством на аграрному ринку України. Один із основних напрямків – це садівництво: закладено 150 га яблуневого саду на крапельному зрошенні, плантації ягід, побудовано сучасний холодильник на 5 тисяч тонн, налагоджено виробництво соків прямого віджиму ТМ «Найсік».

Спеціально для горіховодів відбудеться секція, присвячена вирощуванню та переробці горіхоплідних культур. «МАЇС» має власний Горіховий Центр: 100 га саду волоського горіха, 10 га маточно-живцевого саду, лабораторію зимового щеплення посадкового матеріалу з камерами зберігання.

22 березня учасники конференції зможуть особисто ознайомитися з роботою всього комплексу «МАЇС» під час бізнес-туру.

Традиційно відбудуться виставка техніки і технологій від українських та іноземних компаній,  презентація продукції на основі фруктів, ягід, горіхів, народна дегустація плодово-ягідних вин й інших напоїв.

Робіть позначки у записниках і вже бронюйте квитки на конференцію! Підготовку до масштабного заходу в галузі садівництва, що диктує тенденції та народжує нові ідеї, вже розпочато!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар