Ювілейний V Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2021 збере представників пивної галузі 31 березня – 1 квітня у Рівному!

 Ювілейний V Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2021 збере представників пивної галузі 31 березня – 1 квітня у Рівному!

31 березня – 1 квітня у Рівному відбудеться уже традиційний V Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2021. Пивоварні представлятимуть зразки пива та змагатимуться між собою у 22 категоріях! Прийматиме гостей готельно-ресторанний комплекс «Айвенго».

У дегустаційному конкурсі візьмуть участь пивоварні не тільки з України, а й із Європи. Також серед учасників будуть компанії-імпортери зі зразками пива іноземних компаній.

East European Beer Award-2021 охопить 22 категорії, серед яких – Pale Lager, Pale Lager Special, India Pale Lager, Dark Lager, IPA, Double IPA, Experimental IPA, Pale ale, Porter/Stout, Porter/Stout Special, Sweet Stout, Weizenbier, Witbier, Flavor Beer (Herbal/Ginger/Root/Gruit), Belgian Style Ale, Belgian Strong Ale, Red/Amber/Semi dark, Sour/Wild, Special Beer, Non-alcoholic Beer, Sweet Cider, Dry Cider.

Дегустації відбудуться 31 березня – 1 квітня в Рівному на базі готельно-ресторанного комплексу «Айвенго», де конкурс East European Beer Award отримав постійну прописку. Як і минулого року, буде впроваджена попередня модерація для точного визначення пива в категорію. Організатори випустять методичні вказівники для більш глибокого розуміння принципів дегустації з описом категорій для уникнення помилок у процесі дегустації та поліпшення якості оцінювання. Крім того, всі охочі матимуть нагоду освоїти навички професійної дегустації або прокачати свої скіли на спеціальному семінарі від Kyiv Beer Academy. Будуть детально на практиці розібрані правила дегустації, які увійшли в основу принципів оцінки на конкурсі (дати семінарів будуть озвучені згодом).

Засновник і організатор конкурсу (медіагрупа «Технології та Інновації») зі співорганізатором (українським об’єднанням пивних сомельє «Київська Пивна Ліга») забезпечують прозору, чітку й об’єктивну процедуру пивного змагання. Незалежний спостерігач – патентно-правова фірма «Павлович та компанія». Науковий патронат забезпечує Національний університет харчових технологій. Конкурс пройде за підтримки Асоціації сомельє України.

Церемонія нагородження V Дегустаційного конкурсу East European Beer Award відбудеться через три тижні, на X Форумі пивоварів і рестораторів, який відбудеться 22 квітня 2021 року (комплекс «Конференц-хол Ірпінь»). Організатори підготують зразки нагород, у яких вказуватиметься назва пивоварні, категорія та назва переможного пива. Це буде цінна нагорода, що стане справжньою окрасою колекції призів пивоварні на довгі роки й ефективним інструментом для підвищення продажів продукції.

Про основну мету Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021 говорить співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації», автор ідеї конкурсу Катерина КОНЄВА:

–    За ці роки конкурс East European Beer Award став масштабним заходом, який не просто дає оцінку пиву, а й об’єднує всю галузь. Це підтверджує збільшення рік у рік кількості учасників: стартувавши з 34 пивоварень у 2017 році, конкурс поєднав на дегустаційному майданчику 85 пивоварень у 2020 році. Але своєю головною місією ми вважаємо, насамперед, сприяти поширенню знань про крафтове пиво, популяризації натурального високоякісного напою й утвердженню його як елітного. А також спонукати пивоварні виготовляти високоякісний продукт, щоб успішно конкурувати на ринку з масовим пивом та пивом з-за кордону.

Більше про V Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2021 читайте за посиланням.

Щоб ознайомитися, як минув Дегустаційний конкурс East European Beer Award у 2020 році, переходьте за посиланням.

Також пропонуємо вам до перегляду відео про те, як минула церемонія нагородження переможців Дегустаційного конкурсу 2020.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар