Вийшло друком нове видання “Винного Гіда України”

 Вийшло друком нове видання “Винного Гіда України”

10 грудня року відбулась презентація третього друкованого видання проєкту “Винний Гід України”. Це вже третє видання професійного путівника українськими виноробнями. Головна мета проєкту – популяризувати українське виноробство, українське вино та українські сорти винограду для широкого загалу.

Професійний “Винний Гід України” створили як для широкого загалу – людей, які цікавляться вином, так і для професіоналів. Наприклад, сомельє у ресторанах, які отримують із довідника найповнішу інформацію про всі особливості та характеристики вина, пише сайт travel.rbc.ua.

Читайте також: Винний Гід України 2020 – відбулась перша дегустація

Проєкт розпочався 5 років тому, коли у найбільшій українській мережі готелів Reikartz Hotel Group зіткнулись із тим, що українці досить скептично сприймають українське вино у порівнянні з іноземним. У першу чергу – через відсутність якісної та об’єктивної інформації про нього.

“В Україні – надзвичайно багато якісних гідних вин, але вони не цінуються самими українцями. Я якось почув розмову покупців у магазині: “Не беріть це українське вино, воно порошкове”. По-перше, порошкового вина не існує в принципі. По-друге, винний бренд, який назвали покупці, насправді є найтитулованішою за кордоном українською виноробнею, яка має понад 550 дипломів та нагород”, – згадує керівник проєкту “Винний Гід України” Дмитро Семків.

Так виникла ідея популяризувати та відкривати українцям різноманітність та багату культуру нашого виноробства.

Для втілення проєкту було підписано меморандум про співпрацю з “Асоціацією сомельє України”. Спільно із представниками асоціації керівник проєкту ВГУ об’їздив усі виноробні, що увійшли в книгу. Проведена фактично дослідницька робота розвитку та становлення цілої галузі в сучасних умовах. Було зібрано чимало матеріалу, який врешті й було покладено в основу книги.

Усі вина, представлені у книзі, пройшли дегустацію членами АСУ за міжнародною системою оцінки вина (100-бальна система, розроблена МОВВ (OIV) – Міжнародною організацією виноградарства і виноробства (Париж)).

Читайте також: Новий проект «Винний Гід України» від компанії Reikartz

Довідник 2021 року про українських виробників та вина налічує 295 сторінок. У книзі описано 84 промислових та крафтових виноробних господарства України. Було зібрано 440 вин на дегустацію, з яких 330 увійшли в книгу. Прохідний бал 75 балів. Це означає, що Гід та АСУ рекомендують це вино.

Нагороди: 162 бронзові медалі (80-84 бали), 66 срібних медалей (85-89 балів), 6 золотих (90-100 балів).

Проєкт реалізований мережею готелів Reikartz Hotel Group.

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті