Всеукраїнський дегустаційний конкурс «Odessa Wine & Spirit Awards» відбудеться 18-20 травня в Одесі

 Всеукраїнський дегустаційний конкурс «Odessa Wine & Spirit Awards» відбудеться 18-20 травня в Одесі

18-20 травня 2021 року відбудеться Всеукраїнський дегустаційний конкурс «Odessa Wine & Spirit Awards» у рамках Odessa Wine Week. У конкурсі можуть взяти участь усі категорії і типи вин та спиртних напоїв, виготовлених відповідно до законодавства країни походження. Конкурс відбудеться згідно із правилами міжнародних конкурсів, розроблених OIV (International Organisation of Vine and Wine). Про це повідомлено на офіційній сторінці Odessa Wine Week у Facebook.

«Odessa Wine & Spirit Awards» відбудеться в відкритому форматі – у прямому ефірі з коментарями українською та англійською мовами. Всі охочі зможуть слідкувати за процесом. Дегустатори працюватимуть в окремих кабінках лабораторії, обладнаної відповідно до професійних стандартів та вимог.

Упродовж дегустаційного конкурсу буде використана спеціалізована дегустаційна програма англійської компанії Gustos Life із технологією блокчейн, яка виключає можливість зміни оцінок експертів в ході проведення конкурсу і після його закінчення. У складі журі будуть сертифіковані експерти (сертифікати WSET – Wine & Spirit Education Trust).

Залежно від кількості набраних балів, учасники конкурсу отримають такі нагороди:

GRAND PRIX категорія вино і міцні спиртні напої (понад 96 балів);
ЗОЛОТА МЕДАЛЬ (86-95,5 балів);
СРІБНА МЕДАЛЬ (82-85,99 балів);
БРОНЗОВА МЕДАЛЬ (80-81,99 балів);
Диплом учасника конкурсу.

Переможцям конкурсу надається право розміщення логотипу отриманої нагороди на товарній етикетці продукту.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 20 травня 2021 р. у Premier Hotel Odesa.

Нагадаємо, що в м. Рівному регулярно відбуваються засідання регіонального відродженого Винного клубу “Галерея”, у рамках якого відбуваються дегустації високоякісного вина. Можливо, в майбутньому гості Винного клубу будуть дегустувати і титуловане вино.
Про те, як минають зустрічі Винного клубу “Галерея”, дивіться на відео.
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар