ВПЕРШЕ УКРАЇНСЬКИЙ ІНОКУЛЯНТ ОТРИМАВ РЕЄСТРАЦІЮ В ЄС

 ВПЕРШЕ УКРАЇНСЬКИЙ ІНОКУЛЯНТ ОТРИМАВ РЕЄСТРАЦІЮ В ЄС

Інокулянт Різолайн® виробництва вітчизняної компанії БТУ-ЦЕНТР став першим і єдиним українським інокулянтом, який отримав офіційну реєстрацію в Європейському Cоюзі. Його визнали ключові органічні сертифікаційні органи ЄС – FiBL, Demeter International, Bioland, Naturland та ін.  Препарат пройшов багаторівневу перевірку в акредитованих лабораторіях ЄС, науково-дослідних установах та фермерських господарствах Німеччини та Франції. На ринку України продукт вже майже 6 років, його ефективність підтверджена у 145 польових дослідженнях у 10 країнах.

– Реєстрація в Європейському Союзі та визнання якості головними органами сертифікації для  органічного землеробства – ще одне підтвердження того, що в Україні можуть робити якісні продукти світового рівня. І ми у БТУ-ЦЕНТР черговий раз це підтверджуємо. Наші технології унікальні в рамках світу. Мікробними препаратами виробництва БТУ-ЦЕНТР користуються в Німеччині, Нідерландах, Болгарії, Литві, Словаччині, Сербії, Казахстані, Молдові, Білорусі, Грузії та інших країнах світу. Ми входимо в 25% найбільших виробників біотехнологій для сільського господарства світу та робимо все, щоб пропонувати аграріям економічні та екологічні рішення, які показують ефективність, – розповідає генеральний директор групи компаній БТУ-ЦЕНТР, канд. с.-г. наук Владислав Болоховський.

БТУ-ЦЕНТР проводить постійний контроль за якістю інокулянтів відповідно до вимог ІSO-9001, згідно яких контролюються та ведуться протоколи кожної стадії напрацювання продукту. Мікробіологи протягом усього процесу виготовлення слідкують за чистотою культури, її автентичністю, адже лише так можна гарантувати отримання препарату саме з тим штамом, який взяли на початку робіт з музею. Це також дає можливість зберегти високу концентрацію мікроорганізмів не лише у момент виходу препарату з заводу, але й забезпечити високий титр на насінні безпосередньо у полі.

Різолайн® – інокулянт з високою концентрацією чотирьох штамів симбіотичних бактерій Bradyrhizobium japonicum. Склад пристосований до різних ґрунтово-кліматичних умов, що забезпечує ефективнішу азотфіксацію та підвищення врожайності, покращує агрохімічні та фізичні показники ґрунту й забезпечує рослини речовинами, що стимулюють ріст. Завчасність обробки – 7 днів до висіву за використання разом з протектором Різосейв®, який йде в комплекті з інокулянтом.

Довідка:

Компанія БТУ-ЦЕНТР – український виробник мікробних препаратів для сільського господарства. БТУ-ЦЕНТР виробляє біологічні препарати для оздоровлення ґрунту, захисту й живлення рослин під ТМ «Жива Земля». Препарати компанії допомагають знизити пестицидне навантаження на землю та рослини, не втрачаючи при цьому високої врожайності. Серед партнерів компанії агрохолдинги Kernel, МХП, UkrLandFarming, Епіцентр К, численні середні та малі агропідприємства. БТУ-ЦЕНТР – єдиний український виробник, визнаний міжнародною асоціацією виробників засобів біоконтролю International Biocontrol Manufacturers Association (IBMA, Швейцарія).

Більше про інокулянти БТУ-ЦЕНТР: https://inoculants.btu-center.com/
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар