Верховній Раді запропонують розглянути чотири законопроекти на підтримку АПК

 Верховній Раді запропонують розглянути чотири законопроекти на підтримку АПК

Депутати планують винести на розгляд у Верховну Раду чотири законопроекти, які стосуються розвитку аграрної галузі. Про це заступник голови комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ Олександр Бакуменко на своїй сторінці в Facebook.

«Оголошені законопроекти стосуються: удосконалення діючих фітосанітарних процедур; завезення в Україну зразків пестицидів для держаних випробовувань та наукових досліджень; питання використання земель оборони», — зазначив голова комітету.

Декілька разів поспіль до порядку денного пленарних засідань дані законопроекти вже були включені, але до їх розгляду черга так і не дійшла.

Це законопроекти: №6673 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур», законопроект №6606 «Про внесення змін до ст.4 Закону України “Про пестициди та агрохімікати” щодо ввезення пестицидів на митну територію України», законопроект №4638 «Про внесення змін до ст.4 Закону України “Про використання земель оборони” щодо підвищення ефективності використання виділених земельних ділянок».

Крім того є необхідність у включенніі до порядку денного законопроекту №6049-д, яким пропонується комплексне вирішення питання використання масивів земель сільськогосподарського призначення.

«Є сподівання, що цей тиждень буде плідним», — додав Бакуменко.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар