В Ужгороді відбулось Свято молодого вина «Закарпатське Божоле» + ВІДЕО та ФОТО

 В Ужгороді відбулось Свято молодого вина «Закарпатське Божоле» + ВІДЕО та ФОТО

Свято молодого вина «Закарпатське Божоле» розпочалося 17 грудня в Ужгороді і тривало три дні. Близько 20 виноробів Закарпаття привезли свою продукцію на фестиваль.

Відвідати винний льох можна було лише за наявності сертифікату про вакцинацію або за наявності негативного ПЛР-тесту.

Близько 20 виноробів з різних куточків Закарпаття представили свою продукцію на фестивалі молодого вина «Закарпатське Божоле». Окрім вина, відвідувачі мали змогу придбати мед, шоколад, сири та інші вироби.

Нагадаємо, що 10-11 лютого 2022 року в Одесі, смт. Таїрово, на базі й за підтримки Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є.Таїрова» відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство та виноробство». Запрошуємо виноградарів та виноробів на профільну конференцію.

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті