В Україні розпочався сезон збирання ранніх сортів персиків

 В Україні розпочався сезон збирання ранніх сортів персиків

На поточному тижні в Україні почалося збирання ранніх сортів персиків. Ціна на перші партії персиків в середньому на 34% вище, ніж на початку сезону минулого року. Про це повідомляє east-fruit.com.

«Поки що збирання фруктів проходить переважно в південних районах Одеської області. Однак уже на початку наступного тижня збирання ранніх сортів персика розпочнеться в Херсонській, Запорізькій і Миколаївській областях», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що перші партії персика в цьому році поступили в продаж фактично в ті ж терміни, що і роком раніше, при цьому ціна на перші партії даних фруктів в середньому на 34% вище, ніж на початку сезону минулого року.

«На даний момент перші партії персика ранніх сортів українські садівники пропонують до продажу за ціною 27−40 грн/кг (1,01−1,5 $/кг). Більш масово вийти на ринок українські виробники планують приблизно через 10 днів», — зауважують аналітики.

Разом з тим, садівники прогнозують, що урожай персиків в поточному році буде значно нижчим за торішній.

«Основною причиною зниження валового збору даних фруктів стали неодноразові заморозки в квітні і травні, в результаті чого багато господарств півдня втратили значний відсоток врожаю персиків і абрикосів», — пояснюють експерти.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар