Уряд визначив головні напрямки для підтримки аграріїв

 Уряд визначив головні напрямки для підтримки аграріїв

Кабмін прийняв постанову згідно з якою визначаються головні напрями підтримки аграріїв у 2020 році за програмою 1201150 “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників”. Для реалізації цієї програми у Державному бюджеті закладено 4 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

“Прийняття постанови офіційно затверджує напрями підтримки аграріїв у 2020 році. Після завершення консультацій з профільними асоціаціями ми виокремили ті напрями, які, з одного боку, є актуальними та економічно-ефективними для аграрної галузі, а з іншого – відповідають запитам самих сільгоспвиробників”, – прокоментував рішення Уряду заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Зокрема, постановою передбачено:
· державну підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції;
· фінансову підтримку розвитку фермерських господарств;
· часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;
· фінансову підтримку заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів;
· фінансову підтримку розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства;
· надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

“Напрям “здешевлення кредитів сільськогосподарським товаровиробникам для купівлі землі сільськогосподарського призначення” буде додано до програми підтримки сільгоспвиробників після схвалення народними депутатами законопроекту щодо обігу земель сільськогосподарського призначення”, – додав Тарас Висоцький.
Визначення скільки коштів на який напрям піде з передбачених 4 млрд гривень відбудеться відповідно до внутрішнього наказу Мінекономіки.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар