Уряд відмовився від ідеї реорганізації Держпродспоживслужби — Шмигаль

 Уряд відмовився від ідеї реорганізації Держпродспоживслужби — Шмигаль

В уряді відмовилися від ідеї реорганізації Держпродспоживслужби — органу, від безперебійної роботи якого залежить діяльність багатьох бізнесів в Україні. Про це повідомляє прес-служба Європейської Бізнес Асоціації.

«Ми були раді почути від Дениса Шмигаля, прем`єр-міністра України, що в уряді відмовилися від ідеї реорганізації Держпродспоживслужби. Натомість для контролю епідеміологічної ситуації та здоров’я населення в Україні буде створено окремий санітарно-епідеміологічний орган, що належатиме до підпорядкування Міністерства охорони здоров’я України. Держпродспоживслужба продовжуватиме роботу у звичному режимі із притаманними їй функціями щодо здійснення контролю за виробництвом та експортом продукції», — повідомили у ЄБА.

Однак реорганізація все ж торкнеться іншого державного органу — Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Передбачається його розподіл на два окремі відомства з виділенням аграрного міністерства, оскільки аграрний напрямок має колосальне значення для економіки України та має бути належним чином представлений в уряді», — додав прем`єр.

За словами очільника уряду, наразі тривають системні реформи таких важливих для бізнесу державних органів як податкова та митна служби, ДАБІ, реформа системи охорони здоров’я, комплекс заходів, направлених на боротьбу з контрабандою.

«Сподіваємося, незабаром бізнес матиме змогу пересвідчитись у цьому та побачити результати реформ на практиці. Так само бізнес чекає на „промисловий безвіз“ — підписання Угоди АСАА», — заявив Шмигаль.  

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар