«Україна зацікавлена в тіснішій співпраці з Китаєм», – Тарас Качка

 «Україна зацікавлена в тіснішій співпраці з Китаєм», – Тарас Качка

25 березня відбулася робоча зустріч заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Тараса Качки та Радника-посланника Посольства Китайської Народної Республіки в України пані Чжао Лі. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Учасники зустрічі зазначили, що важливо підтримувати поточний стан у торговельній та економічній сферах. Для цього у 2021 році заплановано:

  • Сьоме засідання Підкомісії з питань співробітництва в галузі сільського господарства;
  • продовження взаємодії сторін із метою практичної реалізації Програми співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою у рамках спільного будівництва «поясу Шовкового шляху» та «морського Шовкового шляху 21-го століття»;
  • участь Української сторони в Четвертій міжнародній виставці імпортних товарів у Шанхаї.

«Україна зацікавлена в реалізації спільних із китайськими партнерами проєктів та ініціатив, зокрема, в галузі сільського господарства, оскільки Україна є глобальним гравцем у світовій торгівлі аграрною продукцією», – зазначив Тарас Качка.

Нагадаємо, що відбулося Шосте засідання українсько-польської робочої групи з питань сільського господарства, учасники якого наголосили на важливості підтримки партнерських стосунків між Україною та Польщею.
 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар