У Запоріжжі викрили цех, який щомісячно виготовляв по 15 тонн контрафактного спирту

 У Запоріжжі викрили цех, який щомісячно виготовляв по 15 тонн контрафактного спирту

У Запоріжжі СБУ припинила діяльність цеху із виготовлення контрафактного спирту, з якого щомісяця продавали до 15 тонн спирту на 2,2 млн грн.Про це повідомляє прес-служба Служби безпеки України.

«У Запоріжжі Служба безпеки України виявила підпільне виробництво контрафактного спирту та блокувала його продаж через мережу роздрібної торгівлі регіону. За даними слідства, незаконний бізнес організували троє мешканців обласного центру. Цех із виготовлення підробки вони облаштували у приватному будинку організатора групи», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що частину готової продукції ділки збували оптом місцевим підпільним виробникам горілки, а решту реалізовували у роздріб. За оперативною інформацією, щомісяця вони продавали до 15 тонн спирту на 2,2 мільйона гривень.

«Під час обшуків у підпільному цеху правоохоронці виявили майже 4 тонни спирту, 8 тонн спиртовмісних сумішей, ароматичні добавки та обладнання для виготовлення підробки. Вартість вилученого становить мільйон гривень», — повідомляють правоохоронці.

Таким чином, розпочато провадження за ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці встановлюють клієнтів зловмисників, тривають заходи із вилучення кустарного спирту із продажу. Також вирішується питання щодо оголошення зловмисникам про підозру.  

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар