У Києві пройде Другий міжнародний форум «S-Fruit Transformation – 2020» Soft and Stone Fruits International Value Chain Forum

 У Києві пройде Другий міжнародний форум  «S-Fruit Transformation – 2020» Soft and Stone Fruits International Value Chain Forum

Асоціація “Ягідництво України»в партнерстві з Organic Business SchoolтаОрганік Стандарт запрошує Вас 30-31 січня 2020 на головну подію у Східній Європі та Центральній Азії Другий міжнародний форум «S-Fruit Transformation – 2020» Soft and Stone Fruits International Value Chain Forum.

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток) виступить Генеральним партнером Другого міжнародного форуму S-Fruit Transformation, який відбудеться 30-31 січня 2020 року в Києві.

Про це повідомляють організатори події – Асоціація «Ягідництво України». Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Все про сегмент ягід та кісточкових фруктів: останні тенденції глобального ринку, уроки минулого сезону, інновації та досягнення, нові гравці на світовій арені та перегони лідерів, зміни векторів на ринку переробки та посадкового матеріалу… Про все це та ще набагато більше!

Два максимально насичені дні, три локації одночасно, понад 45 професійних спікерів з усього світу, близько 10 майстер-класів від провідних знавців понад 300 представників різних секторів галузі з 10-15 країн світу!

Крім того, на другий день, 31 січня, на головній сцені відбудеться провідна конференція органічного сектору – «Органічний ягідний бізнес: помилки 2019 – перспективи 2020»!

Форум буде висвітлювати теми ягід та кісточкових фруктів від поля до полиці
Організатори:Асоціація «Ягідництво України»
Організаційні Партнери: Organic Business School та Органік Стандарт
Місце:Pochayna Event Hall, м. Київ
Дата: 30-31 січня 2020 року

Реєстрація та умови участі на сайті: www.s-fruit2020.com

Загальні питання по участі в S-Fruit пишіть на info@uaberries.com.uaабо телефонуйте+38 (067) 487 37 42

Для участі в якості Спонсора або учасника Виставки, пишіть:elenakaijen@uaberries.com.ua

Для участі Спікером або з питань Медіа партнерства, пишіть:tetianasmirnova@uaberries.com.ua

Для участі представників СНД та координація вкладення матеріалів в пакети учасників для експонентів, пишіть: LiubovPavlenko@uaberries.com.ua

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар