У французькому розсаднику PEPINIERES ESCANDE продовжують презентувати гамму абрикосових сортів

 У французькому розсаднику PEPINIERES ESCANDE продовжують презентувати гамму абрикосових сортів

Новинка розсадника – високоврожайний ранній сорт абрикос TSUNAMI. Перший врожай абрикосів на півдні Франції збирають вже з 17 травня і це сорт є абсолютним лідером по якості плодів серед ранніх сортів.

За словами фахівців, саме TSUNAMI характеризується високою стійкістю до шарки. Крім того, культура швидко вступає в плодоношення та дає високі врожаї.

Плоди абрикосів сорту TSUNAMI достатньо крупні, вагою 70-90 грамів й більше, мають дуже яскраве забарвлення: жовто-помаранчеве з червоним рум’янцем. При цьому ж – вони міцно тримаються на дереві та стійкі до різних маніпуляцій під час збору врожаю й мають відмінну лежкість.

Смак ранніх абрикосів TSUNAMI солодкий, ароматний та збалансований, м’якуш – помаранчева й соковита. Як на смак, так і ззовні вони дуже привабливі

Найкращими опилювачами для цього сорту, за словами фахівців, є сорти Big Red, Goldrich, Tomcot Тoyaco,Soledane, Pinkcot Cotpy, Sylred, Spring Blush, Flopria, Ninja. А взимку саджанці можуть витримати морози до -25° С.

У розсаднику PEPINIERES ESCANDE, розташованому на південному заході Франції, вже понад сорок років створюють нові сорти фруктів. До справи підходять амбіційно та вкладають чимало ресурсів, завдяки чому не тільки на столах Франції, але і в усьому світі можна побачити сорти яблук, абрикосів, слив, персиків, виведених PEPINIERES ESCANDE.

З питань співпраці звертайтесь:

47 500 SAINT VITE (France)
Tél : +33 553 712 213
info@www.pepinieres-escande.com
www.pepinieres-escande.com

КОНТАКТИ В УКРАЇНІ
Галина Михайлюк
+38 096 352 12 11
galinamikhailuk@yahoo.fr

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар