The World Bulk Wine Exhibition: виноробів усього світу чекає ще цікавіша програма, ніж минулих років

 The World Bulk Wine Exhibition: виноробів усього світу чекає ще цікавіша програма, ніж минулих років

Міжнародна виставка The World Bulk Wine Exhibition – одна з найважливіших подій у галузі виноробства, що відбудеться 22-23 листопада 2021 року в Амстердамі. Виставка розливних вин цьогоріч буде особливою. Що готують організатори масштабного заходу цьогоріч?

Минулорічна пандемія Covid-19 внесла значні зміни у виноробну галузь: виробництво вин збільшилося, урізноманітнилися приватні торгові марки, з’явилися нові альтернативні методи пакування продукції та відкрилося багато нових бізнес-можливостей.

На WBWE торгові компанії отримають можливість відкрити для себе 80% світових виробників вина всього за два дні та в одному місці. І це один із ключів до успіху цього ярмарку.

Бізнес-модель, орієнтована на економічній вигоді як експонентів, так і відвідувачів, перетворила WBWE на ярмарок, на якому укладається найбільша кількість угод.

Всі компанії, пов`язані з виноробною промисловістю, можуть взяти участь у WBWE, адже це найкраща бізнес-платформа для винзаводів, фасувальників, менеджерів із продажу, брокерів, покупців та професійних виноробів.

Міжнародний ярмарок зосереджений на максимальній продуктивності.

Відгуки про WBW:

«WBWE – найкраща подія у світі для ведення бізнесу. Приблизно 30% річної торгівлі припадає на контакти, встановлені на цьому ярмарку», – Крус Лілєгрен, брокер, що спеціалізується на наливних винах.

«Я шукаю вина, які я можу купити і продати, тому це хороша атмосфера, хороші умови, щоб зустрітися із старими друзями й познайомитися з новими», – Том Сівер, старший директор і винороб компанії Gallo в Каліфорнії.

Реєстрація на виставку – на сайті: https://www.worldbulkwine.com/en/

Нагадаємо, що ОНОВЛЕНО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ ФОРУМ 2021»
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар