Стало відомо, чому зросла ціна на українські яблука нового врожаю

 Стало відомо, чому зросла ціна на українські яблука нового врожаю

На Півдні аграрії приступили до збирання ранніх яблук. Ціни на перші партії виробники встановили у 2 рази вище, ніж минулоріч. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

За словами самих виробників, сезон раннього яблука в поточному році почався на тиждень пізніше через несприятливі погодні умови в весняний період.

Ціни на перші партії ранніх яблук українські господарства встановили на рівні 15-24 грн / кг ($ 0,56-0,89 / кг), що в середньому майже в 2 рази дорожче, ніж на початку минулого сезону.

Активність оптових покупців поки досить низька, так як місцеві садівники пропонують раннє яблуко невеликими обсягами, більші партії даних фруктів з’являться на ринку вже в найближчі 2 тижні.

При цьому, попит на ранні сорти яблук на сьогоднішній день оцінюється як стриманий, незважаючи на те, що в поточному сезоні валовий збір даних фруктів істотно нижче торішнього. Українські садівники сподіваються, що темпи збуту яблука прискоряться, а ціни почнуть зростати з виходом на ринок яблук більш пізніх сортів. 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар