Сільськогосподарське обладнання та техніка вітчизняного виробництва стануть дешевшими для аграріїв

 Сільськогосподарське обладнання та техніка вітчизняного виробництва стануть дешевшими для аграріїв

Уряд підтримав проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва”. Про це повідомляє портал Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

За розрахунками Уряду, державна підтримка дасть змогу сільгоспвиробникам купити техніку та обладнання вітчизняного виробництва на 25 % дешевше, що, у свою чергу, сприятиме оновленню машинно-тракторного парку.

Постановою удосконалюються та уточняються окремі норми та положення Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, зокрема в частині надання можливості сільгосптоваровиробникам отримати компенсацію вартості техніки та обладнання, придбаних у жовтні – листопаді 2019 року за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на 2020 рік на означені цілі.

Спрямування коштів відбуватиметься через уповноважений банк, що підпише з Мінекономіки Меморандум про загальні засади співробітництва. Компенсація надаватиметься сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі у розмірі 25 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування ПДВ).

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар