Садівники південних областей України розпочали реалізацію вишні

 Садівники південних областей України розпочали реалізацію вишні

Українські садівники з південних областей країни приступили до реалізацій перших партій вишні, за цінами, які відповідають рівню торішнім.Про це повідомляє east-fruit.com.

«Незважаючи на затяжну і холодну весну, ягоду господарства почали прибирати практично в ті ж терміни, що і роком раніше», — йдеться в повідомленні.

Таким чином, на даний момент вишню реалізують виключно садівники південних областей країни і переважно невеликими партіями і ціни на дані кісточкові озвучуються в діапазон 30−35 грн/кг (1,12−1,31 $/кг), що в цілому відповідало рівню цін минулого року.

«Середня ціна на вишню в цьому сезоні може бути нижче, ніж в минулому році, завдяки більш високому врожаю, оскільки саме вишня, з усіх кісточкових, менше постраждала від квітневих і травневих заморозків», — зазначають оператори ринку.

Це в свою чергу дає надію переробникам на те, що ціни на ягоду для заморозки будуть трохи нижче, ніж в минулому році, а також, що не виникне проблема з нестачею сировини для заморозки.

«Більш масово вишня в продаж на український ринок почне надходити вже з наступного тижня, коли до збору врожаю приступлять практично всі господарства південних областей України. При цьому, багато виробників прогнозують зниження цін в даному сегменті як на свіжому ринку, так і для заморозки», — додали садівники.  

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар