Пивна мапа України на Картах Google! BEER INSIDE: популяризуємо крафт!

 Пивна мапа України на Картах Google! BEER INSIDE: популяризуємо крафт!

Родзинкою каталогу BEER INSIDE, який цьогоріч випускає медіа-проєкт “Технології та Інновації” стане власна Пивна мапа на Google Картах, де будуть розміщені пивзаводи, пивоварні-ресторани, паби, пивні магазини або мережі. Відтепер, подорожуючи країною, ви легко зможете знайти пивні заклади, для цього вам достатньо відкрити Google Карту, обрати місто й ви отримаєте необхідну інформацію.

Нині до проєкту BEER INSIDE. Пивна мапа України долучилось понад 70 пивоварень, пивних закладів і технологічних компаній з 16 областей України!

Пивоварня «John Barleycorn» презентуватиме Київщину на Пивній мапі України. Крафтова броварня була заснована два роки тому. Нині тут варять 4 сорти пива: John Barleycorn IPA, John Barleycorn Wheat , John Barleycorn Light Ale, John Barleycorn Porter. Останній сорт пива цьогоріч увійшов в десятку кращих у категорії Porter/Stout на Міжнародному Дегустаційному конкурсі East European Beer Award.

У підрозділі «Тернопільська область» наступим став Пивний двір «WELLyki BEERky». Свою історію розпочав ще в 2003 році в Тернополі, а не в Бірках.

У місті у нас виникло чимало проблем, які стали на заваді розвитку пивоварні. Одна з них – відсутність якісної води, власне, тому ми вирішили побудувати пивоварню за межами міста. Сьогодні ми варимо лише два сорти пива, це «Світле» і «Темне медове». Світле – це класичний вид світлого пива, який ще називають: лагер. Та на відміну від звичних смаків світлого пива ми робимо акцент на солодових нотках, а не на хмелевій гіркості, що в свою чергу дає ніжніший смак і привертає увагу людей, які раніше не могли смакувати пиво. Темне-медове – новий смак в пиві. Це справжнє крафтове пиво, в яке ми додаємо натуральний мед, – розповів власник Пивного двору «WELLyki BEERky» Микола Смачило.

«Два пивовари» – наступна одеська пивоварня, що з’явиться на Пивній мапі України. Історія пивоваріння тут розпочалась з домашніх варок, надійною помічницею в опануванні пивоварного ремесла стала звичайна 50-літрова каструля. Про свій шлях у пивоварінні броварі «Два пивовари» розповідають так:

Спочатку ми зайнялись самоосвітою. Згодом навчались в True Ale Cyprus Brewery (Кіпр), в Kiev Beer Academy (Київ), а також закінчили Школу пивовара в BeerCraft Brew School (Київ), проходили практику на пивоварнях Varvar Brewery (Київ) і Театр пива «Правда» (Львів).

Нині на пивоварні варять більше 6 сортів пива.

Житомирщину буде презентувати магазин снеків Beer Snacks. Тут кожен зможе обрати улюблену закуску до пива. В асортименті магазину: рибні та м’ясні снеки, горіхи, грінки.

Акцент проєкту BEER INSIDE – лише на якісному продукті. Тому ще один важливий аспект – це презентація технологічних досягнень пивоварної галузі, адже саме від рівня оснащеності пивоварні, від досконалого виконання технологічних стандартів значною мірою залежить якість продукції. Цього тижня до каталогу увійшли ще дві компанії: «Емсіті компані», яка займається виробництвом та продажем полімерних ємностей для підприємств, що виробляють напої та «Партнер декор» – виробник брендованої продукції (чашки, бокали, стакани, пляшки). Компанія розробляє лого та упакування для вашої продукції.

Ще одна складова каталогу – презентація пивних смаколиків від української фуд-індустрії, адже відомо, що кожен напій має свою «пару», і нове видання допоможе споживачам розібратися в премудрощах фудпейрингу.

Також частиною проєкту стане презентація пивних турів, які познайомлять туристів із культурою виробництва традиційної пивної продукції різних куточків України. Кожен охочий зможе відвідати екскурсії, посмакувати пивом на дегустаціях і придбати напої у виробника.

На сторінках проєкту – у друкованому та електронному варіантах – пивоварні отримають можливість детально розповісти про себе і свою продукцію, презентувати своє обладнання, відкрити завісу над складовими високоякісного пива, яке варять лише з натуральних інгредієнтів. Заявити про свої перемоги на різних дегустаційних конкурсах в Україні та за кордоном, зокрема, і на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2017-2020 років, який, по суті, формує сьогодні пивний ринок.

Каталог матиме друковану версію українською мовою та електронну англомовну й україномовну версії. Регіони в книзі будуть представлені за алфавітом, а пивоварні – по мірі надходження заявок від них. Для споживачів буде зручно знайти для себе пиво того чи іншого стилю завдяки алфавітному покажчику стилів пива, представленого в каталозі. Нарешті, всі без винятку компанії, про які інформуватиме каталог BEER INSIDЕ, будуть позначені ще й у алфавітному порядку.

Ознайомитися з електронною версією Beer INSIDE. Пивна мапа України.

Медіа-група «Технології та Інновації» гарантує проєкту потужну інформаційну підтримку. 3 сайти, 5 друкованих журналів, активні соціальні мережі, а також інформаційні партнери забезпечать максимальне поширення інформації: серед ресторанів, пабів, торгових мереж і т.д. Географія розповсюдження: всі регіони України. Активно BEER INSIDE просуватиметься на пивних фестивалях, спеціалізованих конференціях, виставках, форумах пивоварів. Організатори планують також проведення презентацій каталогу в крупних містах України, з участю представників пивоварень і місцевих ЗМІ. Приємний бонус отримують передплатники журналу Beer Technologies&Innovations: кожен отримає примірник видання.

Видавці медіа-група Технології&Інновації планують провести презентації Пивної мапи України у Львові, Одесі, Дніпрі і Харкові. Інтернет-версія каталогу BEER INSIDE буде опублікована на сайті «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com українською і англійською мовами, і буде поширюватися в усьому світі!

Поспішайте приєднатися до унікального проєкту BEER.INSIDE.Пивна мапа України!

Заявки на участь у каталозі приймаються:

Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар