Програми державної підтримки 2020 року почнуть діяти не раніше квітня

 Програми державної підтримки 2020 року почнуть діяти не раніше квітня

Сільгоспвиробники зможуть отримати виплати за програмами державної підтримки на 2020 рік не раніше квітня поточного року. Про це на засіданні парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький.

За його словами, Кабінет міністрів ще не затвердив програму держпідтримки-2020 з бюджетом 4,24 млрд грн, яку розробило міністерство. Це відбудеться в три етапи — спочатку уряд повинен прийняти постанову про розподіл цих 4,24 млрд грн, після чого прийняти порядки розподілу коштів кожному окремому напрямку (зараз міністерство пропонує 5 напрямків) і прийняти відповідні статті в бюджеті.

«Вся процедура займе від одного до півтора місяця. Умовно кажучи, маючи рішення на 15 лютого, ми розуміємо, що аграрії зможуть отримати гроші з квітня», — сказав Висоцький.
Фінальну версію програми держпідтримки міністерство має намір передати після обговорень в комітеті, 11 лютого.

Нагадаємо, на програму державної підтримки АПК в держбюджеті-2020 закладено 4 мільярди гривень, а також додаткові 240 мільйонів гривень на створення фонду часткового гарантування кредитів під покупку землі. 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар