Програма VI Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та Інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

 Програма VI Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та Інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

Програма VI Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та Інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» уже на сайті!

У програмі заходу – виступи керівників садівничих господарств, науковців, експертів ринку та представників технологічних компаній про успішний досвід вирощування кісточкових культур. Серед спікерів – і українські, і закордонні експерти (з Польщі та Італії).

Традиційно, за підтримки Асоціації «Укрсадпром» відбудеться круглий стіл на тему «Садівничий сезон– 2021: очікування і реальність. Проблеми галузі та шляхи їх вирішення». Серед учасників круглого столу – Петро ГАДЗ, голова ФГ «Гадз», Герой України (Тернопільська область); Василь КОЗАК, голова Наглядової ради Асоціації «Укрсадпром», голова Сокирянської районної ради (Чернівецька область); Борис МАЗУР,  завідувач кафедри садівництва НУБіП (м. Київ); Сергій УКРАЇНЕЦЬ, директор «Тріада МК»; Іван МОСТОВ’ЯК, перший проректор Уманського національного університету садівництва (Черкаська область); Євген АНОСОВ, заступник директора з садівництва ТОВ «Перспектива»; Сергій ОЛЬШАНСЬКИЙ, засновник компанії Famberry; Євгеній РАССОХА, директор, кандидат с.г. наук, заслужений працівник с. г. України, Дослідне господарство Бахмутської дослідної станції розсадництва Інституту садівництва НААН України.

Учасників конференції чекає виставка-презентація вин та інших алкогольних напоїв на базі фруктів та ягід: наливки, сидри, настоянки, соки, медівки, медаки, фруктові дистиляти тощо від компаній:
BerryLand;
«БАХУС»;
Олег Кущ «Мед заповітного краю»;
«Еко-Край»;
«Еліт»;
«Сад квітів»;
«Файні ябка»;
Famnerry.

Також у програмі – дегустація сидрів і медових напоїв від українських виробників, а також дистилятів. Партнери презентації – Клуб «Перегон-18». Відбудеться презентація сучасної техніки для садівництва і горіхівництва.

11 червня – бізнестур на провідні садівничі підприємства регіону – ТОВ «Уманську фруктову компанію» та ФГ «Біопродукт», а також на демо-поле Уманського національного університету садівництва.

Ознайомитися із програмою можна за посиланням: https://bit.ly/3bTJQ7b

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net
Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар