На Волині плодоносить перший в області персиковий сад

 На Волині плодоносить перший в області персиковий сад

Презентація першого на Волині персикового саду відбулася в липні в невеличкому віддаленому селі Ковбань Горохівського району Волинської області. Про це повідомляє управління агропромислового розвитку Волинської ОДА.

На своїй батьківщині, інженер-будівельник Сергій Шевчук у 2004 році вирішив серйозно зайнятися садівництвом після курйозного випадку: більшість куплених ним на ринку в солідної рівненської фірми начебто елітних саджанців яблунь виявилися… дичками.

“Невже я своїми руками не зможу виростити хороші щепи?!” – позитивна в цьому випадку злість як рушійна сила, наповнена наполегливістю, трудолюбивістю, накопиченням спеціальних знань і практичних навичок, відкрила в Сергієві садівника, нині знаного далеко за межами Волині.

Персиковий сад заклали восени 2017 року. Сергій Шевчук та його партнери Іван Грушковський, Володимир Мельник руками виростили насіннєвим способом підщепи з морозостійкого манчжурського персика, а на її основі – саджанців, які прекрасно прижилися на волинській землі, через рік із лишнім заплодоносили. 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар