На Рівненщині викрили підпільний склад, де ділки зберігали контрафактний алкоголь

 На Рівненщині викрили підпільний склад, де ділки зберігали контрафактний алкоголь

За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області розпочато досудове розслідування за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора України.

Раніше прокуратурою області спільно з правоохоронними органами виявлено партію фальсифікованого алкоголю. Так, правоохоронці отримали оперативну інформацію про зберігання з метою подальшого збуту незаконно виготовленої алкогольної продукції на території одного з підприємств Рівного.

У зв’язку із загрозою приховування «фальсифікату» та з метою недопущення потрапляння його на ринок, проведено огляд вказаної території, в ході якого виявлено та вилучено понад 10 тис пляшок горілки з марками акцизного податку, які мають ознаки підробки, а також 4 вантажні транспортні засоби, в яких вони вже були завантажені.

На даний час слідчим до суду скеровано погоджене прокурором клопотання про накладення арешту на вилучену алкогольну продукцію та транспортні засоби. Тривають першочергові слідчі дії, встановлюються особи, причетні до вчинення злочину, вирішується питання про призначення судових експертиз.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар