Міжнародний горіховий форум: українському горіхівництву бути!

 Міжнародний горіховий форум: українському горіхівництву бути!

22 жовтня у рамках конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» вперше був проведений Міжнародний Горіхових форум, який об’єднав кращих горіхівників України. Учасники обговорили актуальні проблеми горіхової галузі, визначили ключові проблеми горіхівників та шляхи їх подолання.

Горіхівництво нині – перспективна галузь діяльності. Як і куди йти, як вирішувати проблеми, що виникають на шляху горіхівників, як чимшвидше досягти мети, – саме про це йшлося на заході. Програма форуму віддзеркалила весь процес вирощування горіхів – від закладки горішника до позиціювання свіжої продукції та продуктів переробки на міжнародних ринках. Ключовими темами стали успішне горіхівництво, технології зберігання горіхів, способи їх переробки та продажі продукції як на внутрішньому ринку, так і на експорт. Серед спікерів на Горіховому форумі були Іван ЮКАЛ (ФГ «Єфрем»), Ігор СОРОКА (ПП Сорока), Валентина ПОЛЬОВА (ФГ «Синтез-Результат»), Ігор ЦИБЕНКО (розсадник «Батьків сад»), Петро СКРИПЧУК (Національний університет водного господарства та природокористування), Олег ВАЛЬКО (ФГ «Воля сад»), Святослав ШУГІН та ін..
За словами експертів, промислові горіхові сади в Україні незабаром тільки вступатимуть у повне плодоношення, їм у середньому по 5-6 років. Але вже виникла потреба механічного збору та переробки того врожаю, що вже є.
– Приємно відзначити, що горіховоди починають цікавитися обладнанням та інноваційними технологіями для роботи в саду, збору й переробки врожаю. Наша аудиторія – ті господарі, що дивляться наперед, і розуміють важливість якісного обладнання, яке впорається з обсягами та завданнями, які кожного року збільшуються, – відзначає Олег СКОРОБАГАТИЙ, комерційний директор компанії OBSTTECHNIK-FRUITTECHNO. – На таких заходах, як ця конференція, справді цільова аудиторія: люди, які прагнуть навчитися нового та розвиватися!
Складовою частиною форуму стала дегустація горіхів та продуктів горіхівництва. Були презентовані бокоплідні горіхи С.М.Шугіна, продукція ФГ «Воля сад», розсадників «Батьків сад», «Твій горіх». Взяли участь у виставці професор, доктор економічних наук Петро Скрипчук, а також «Жашківська кінно-спортивна школа».

Медіагрупа «Технології та Інновації» регулярно організовує конференції для садівників, ягідівників тощо. І зараз почалася реєстрація на чергову масштабну конференцію – «Ягідництво і переробка: технології та інновації». Реєструйтеся на подію та слідкуйте за анонсом запланованих заходів на сайті.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар