Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» вже менш, ніж за місяць. Оголошена програма заходу!

 Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» вже менш, ніж за місяць. Оголошена програма заходу!

Чергова Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» відбудеться 21-22 березня 2019 року в Черкасах. Місце проведення – Центр дитячої та юнацької творчості м.Черкаси, вул.Смілянська, 33. Дводенний захід приймає компанія «МАЇС» – Головний Організаційний партнер.

Мета конференції: популяризація та впровадження сучасних технологій якісного вирощування й переробки фруктів, ягід і горіхів, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і меду та виробництву продуктів з доданою вартістю.

1 день – пленарна частина.

2 день – бізнес-тур на підприємства компанії «МАЇС», м. Черкаси

Запрошуються до участі садівничі господарства і компанії, в тому числі і ті, що спеціалізуються на вирощуванні, переробці та експорті фруктів і горіхів, підприємства із переробки та зберігання плодів, технологічні компанії, що надають послуги та спеціалізуються на впровадженні сучасних технологічних рішень для садівництва і горіхівництва.

1 день – з 8.00 до 19.00

 • пленарна частина конференції
 • виставка нових технологій закладення саду, зрошення, догляду та захисту рослин, технології зберігання врожаю

СЕКЦІЯ №1. Сучасні технології вирощування фруктів. Новітні сорти – гарантія успішних продажів на внутрішньому і зарубіжних ринках

СЕКЦІЯ №2. Збереження продукції садів. Переробка і створення доданої вартості.

СЕКЦІЯ №3.

Сучасне горіхівництво: технології та іновації

У програмі конференції беруть участь провідні українські та європейські експерти з технологій інтенсивного садівництва і переробки :

 • «Сучасний інтенсивний яблуневий сад: новітні схеми посадки, безвірусні саджанці, сорти, які гарантують успішні продажі». Мачей ЛІПЕЦЬКИЙ, президент Асоціації польських розсадників (Польща) Мачей Ліпецький, президент Асоціації польських плодових розсадників
 • «Tехнології захисту від  FMC. Гарантована якість». Роман ЦУРКАН, продукт-менеджер компанії FMC Agricultural Solutions, Генерального партнера конференції (США – Україна)Роман Цуркан, FMC Agricultural Solutions
 • «Як збільшити і поліпшити врожай, або Вирощування плодів та ягід під накриттям». Марек ЯМРИ, регіональний менеджер компанії HAYGROVE (Польща)
 • «Біотехнології в садівництві». Володимир СІЛЕНКО, експерт компанії «БТУ-Центр»
 • «Сортові інновації плодорозсадника: Слива Топенд Плюс та вишня Уйфегертош Фюртеш». Степан ПАЛАДІ, ДП «Голланд Плант Україна»
 • «Сучасні методи підвищення продуктивності, якості та лежкості плодів кісточкових: європейський досвід». Карл ЛАНГ, компанія «Євроконсалт» (Німеччина – Україна)
 • «Технологія точного зрошення в садівництві». Владислав РАЗКЕВИЧ, директор компанії «Евкаліпт Р» (Україна).
 • «Сучасна методологія прорідження та покращення якості плодів. Особливості застосування в Україні препаратів компаніїGlobachem (Бельгія)». Василь Бондаровський, експерт компанії Globachem (Бельгія), EFT Group
 • «Сучасні європейські технології переробки фруктів: виробництво соків і сидрів». Олександр КУПЦОВ, представник компанії EFT Group – Kreuzmayr (Україна – Австрія).
 • «Інноваційні технології охолодження, заморозки і зберігання продукціївід провідних європейських виробників»Анатолій БОГДАН, директор компанії «Інсолар» – Головного Технологічного партнера конференції
 • «Системи пакування плодово-ягідної продукції. Упаковка, яка продає». Олександр ФІЛЬ, директор компанії «Лайн-Пак» (Україна).
 • «З досвіду організації садівництва і створення переробного комплексу». Олександр САМОЙЛЕНКО, директор департаменту садівництва компанії МАІС, Головного Організаційного партнера конференції.
 • «Новітні технології в горіхівництві». Володимир ПАХНО, президент Української Горіхової Асоціації
 • «Горіхівництво по-українськи: від саджанця до промислового горіхового саду». Микола КУЧЕР, кандидат сільськогосподарських наук, директор Горіхового центру «Залісся» (Черкаська обл.).
 • «Професійна техніка для горіхового саду». Віктор КОЛЕСНИК, директор компанії «Агростар» (Україна).
 • «Методи переведення горіхового саду на плодоношення. З досвіду». Іван ЮКАЛ, власник фермерського господарства «Єфрем» (Вінницька область, Україна)
 • «Сад сміливих експериментів: на часі – фундук». Олександр ПОНОМАРЕНКО, власник фермерського господарства «НАТС 2012», м.Ізмаїл Одеської обл. (Україна)

та багато інших

2 день – бізнес-тур 22 березня на підприємства компанії «МАЇС»:

 • Відвідання яблуневого саду на крапельному зрошенні та майстер-клас по обрізці дерев.
 • Візит на переробне підприємство з виготовлення соків прямого віджиму ТМ
 • Відвідання Горіхового Центру «Залісся» з горіховими насадженнями волоського горіха, фундука і французького горіха на деревину, а також знайомство з технологією щеплення горіхів, майстер-клас з обрізки горіхів і т.д.
 • Також, для бажаючих, буде організована екскурсія в м.Чигирин і Холодний Яр – місця козацької слави України.

 

У програмі конференції :

 • НАРОДНА ДЕГУСТАЦІЯ соків прямого віджиму від фермерських господарств та виробничих підприємств України. За підтримки компанії EFT Group – представника обладнання для виготовлення соків і вин Kreuzmayr
 • Круглий стіл за участю представників владних структур про ситуацію в галузі і шляхи її вирішення.

Потужна медіа-підтримка заходу –журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», інформаційний портал «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, тематичні сторінки і групи в соцмережах Facebook, Itstagram, Telegram, центральні і регіональні ЗМІ

Традиційно, юридичну підтримку конференції надає компанія «Пахаренко і партнери».

Підведення підсумків Народної Дегустації і вручення Дипломів переможців відбудеться по завершенню конференц-дня 21 березня, на урочистому прийомі, організованому для учасників конференції «Від землі – до готового продукту». В програмі – концерт народного колективу.

Дрес-код конференції – вишиванки.

Місце проведення 1 дня конференції: м.Черкаси, вул..Смілянська 33, Центр дитячої та художньої творчості.

Реєструйтеся на конференцію через сайт http://forum.techdrinks.info/ та за телефонами:

Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Лариса Товкач: +38 0979689516

Головний Організаційний партнер – «МАЇС»
Головний партнер сфери засобів захисту рослин – компанія FMC
Головний Технологічний партнер – компанія «Інсолар»

Партнер Народної Дегустації соків прямого віджиму – компанія EFT Group – Kreuzmayr.

Генеральний Юридичний партнер – компанія «Пахаренко і партнери».

Головні галузеві інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник.Т.І.» та «Ягідник».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар