Мін`юст пропонує виключити можливість переробки конфіскованого алкоголю

 Мін`юст пропонує виключити можливість переробки конфіскованого алкоголю

Кабінет міністрів України 19 серпня на своєму засіданні згідно порядку денного розгляне зміни до порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби. Про це свідчать дані порядку денного засідання Кабміну.

Зазначимо, що наразі конфісковані алкогольні напої, спирт етиловий підлягають знищенню або промисловій переробці. Рішення про переробку приймається з урахуванням економічної доцільності спеціальною комісією. Комісія приймає рішення про знищення зазначених продуктів, якщо їх переробка економічно недоцільна. Таким чином, Мін`юст пропонує виключити можливість промислової переробки спирту і алкогольних напоїв.

«Законом України від 16 січня 2020 року „Про внесення змін до Податкового кодексу України“ внесено зміни до Податкового кодексу України яким, зокрема передбачено, що вилучені в дохід держави спирт етиловий, алкогольні напої, сигарети і рідини для електронних сигарет підлягають знищенню в порядку, встановленому Кабінетом міністрів України», — йдеться в пояснювальній записці.

У зв’язку з цим порядок потребує приведення у відповідність до чинного законодавства.  

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар