Мінекономіки планує законсервувати деякі спиртові заводи

 Мінекономіки планує законсервувати деякі спиртові заводи

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства в рамках реформування спиртової галузі має намір провести до 1 грудня 2019 року аудит спиртових заводів і прийняти рішення про консервацію. Про це повідомив радник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства з питань спиртової галузі Сергій Блескун, пише Інтерфакс-Україна.

«За місяць аудит заводів комісією і потім рішення про те, які з них консервувати», — повідомив Блескун.

За його словами, планується ввести узгодження місячних планів на виробництво і продаж спирту з Міністерством економіки.

Крім цього буде створено відкритий реєстр перевізників спирту, обладнати GPS трекера кожний транспортний засіб у термін до 1 грудня 2019 року.

Мінекономіки також має намір встановити камери спостереження на всіх працюючих спиртзаводах в контрольних точках (в режимі реального часу зі збереженням даних на єдиному сервері).

Нагадаємо, Міністерство економіки в рамках демонополізації спиртової галузі передбачає скасування державної монополії на виробництво спирту з 1 січня 2020 року, а також скасування обмежень на будівництво спиртових заводів, ліцензування виробництва та оптової торгівлі спиртом, контроль над виробництвом з боку держави і обмеження імпорту спирту — до 1 січня 2022 року.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар