Китай вибирає Macfrut

 Китай вибирає Macfrut

Міжнародна виставка-ярмарок індустрії свіжих продуктів розпочнеться у 6 вересня 2021 року, тоді ж, коли всі відзначатимуть День Китаю. День буде присвячений бізнесу з цією азіатською країною-гігантом.

День Китаю – інноваційна подія, що відбудеться 6 вересня 2021 року на платформі macfrutdigital.com. З огляду на чудові результати минулорічної виствки, коли китайський павільйон відвідали близько 120 000 гостей, а експоненти отримали замовлення на загальну суму понад 10 мільйонів доларів, китайський урядовий орган, який займається сільськогосподарською сферою, вирішив зосередити увагу на Macfrut.

Цьогоріч у події візьмуть участь більше 100 китайських, а також низка міжнародних компаній, які хочуть запропонувати свої товари та послуги Китаю. Усі стенди будуть розміщені трьома мовами: італійською, англійською та китайською. Під час B2B зустрічей експонентам та покупцям буде надана послуга перекладу. Окрім торгової частини, також буде проведений Італійсько-Китайський форум щодо можливостей ведення бізнесу у сфері постачання фруктів та овочів.

Macfrut – одна з найважливіших ви ставків-ярмарків, який є об’єднувальною ланкою між китайським та європейським ринками.

Контакти для інформації в пресі
Олена Вінченці
Міжнародна прес-служба Macfrut c / o fruitecom – +39 059 7863894

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар