Кооператив «Горіх Причорномор’я» планує вирощувати трюфель

 Кооператив «Горіх Причорномор’я» планує вирощувати трюфель

СОК «Горіх Причорномор’я» займається вирощуванням на Одещині змішаних садів волоського горіха, фундука та шипшини, розведенням посадкового матеріалу та переробкою продукції. А тепер планують зайнятися ще й трюфелем.

Про це повідомив керівник інвестиційного садового кооперативу Павло Тулба, йдеться у повідомленні Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Він впевнений, що традиційне сільське господарство повинно мати хоча б 3-4 культури, аби диверсифікувати ризики. Саме тому вони після багатьох експериментів зупинили свій вибір на цих трьох культурах.

«Ми єдині в Україні, хто робить таку змішану посадку, та бачимо для себе в цьому гарні перспективи, адже сьогодні склалася така кон’юнктура ринку, що, маючи різні культури на одному гектарі, ми можемо нівелювати падіння цін, відсутність попиту. В цьому році ми побудували модель вертикальної інтеграції: кооператив має тепличний комплекс, де виробляється посадковий матеріал, поля, де вирощується продукція, та завод, де вона переробляється. Переробка сировини має велике значення», — зауважив Павло Тулба.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар