Інноваційні технології вирощування кісточкових і ягід продемонструють науковці Інституту садівництва НААН на дослідних насадженняї в ході бізнес-туру Міжнародної конференції для галузей садівництва і переробки

 Інноваційні технології вирощування кісточкових і ягід продемонструють науковці Інституту садівництва НААН на дослідних насадженняї в ході бізнес-туру Міжнародної конференції для галузей садівництва і переробки

20-21 червня 2018 року в Києві, в готелі «Братислава» (вул. А.Малишка, 1), відбудеться Трєтя Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та інновації: від землі – до готового продукту». Організатори заходу – видавничий проект «Технології та Інновації» і журнал «Садівництво і Виноградарство. ТІ» – готують потужну програму заходу, з виступами вітчизняних та європейських експертів ринку, науковців, виробників технологій і техніки, досвідчених агрономів, рітейлерів. Дводенний захід включить конференц-день з доповідями, виставкою матеріалів, обладнання та техніки, виставками-дегустаціями свіжої продукції, продуктів переробки та напоїв на базі фруктів, ягід і горіхів, і бізнес-тур. Тематика охопить всі ланки бізнесу: від виробництва якісних фруктів та ягід, передпродажної підготовки свіжої продукції – до технологій переробки у продукти з доданою вартістю і позиціонування їх на ринку.

21 червня учасники конференції відвідають Інститут садівництва Національної академії аграрних наук України та сімейне фермерське господарство «Валентина» (Київська обл.). В ході відвідин будуть продемонстровані інноваційні технології закладки саду та ягідника, вирощування та захисту рослин з препаратами BASF, презентована технологія виробництва соку прямого віджиму на мобільній установці VORAN, що в цілому складає бізнес-модель успішного господарства.

Спеціалісти Інституту садівництва продемонструють дослідні насадження черешні на слаборослих вегетативно розмножуваних підщепах, яблуні на клонових підщепах різної сили росту, груші на підщепах 62-396 та 54-118, і дослідно-демонстраційні насадження ягідних культур – суниці, малини, смородини чорної, порічки, лохини, ожини.

Будуть представлені кращі вітчизняні та зарубіжні типи насаджень черешні на слаборослих вегетативно розмножуваних підщепах Гізела 5, Гізела 6 та ВСЛ-2, ефективні конструкції насаджень та системи вирощування для нових сортів яблуні на клонових підщепах різної сили росту зі щільністю розміщення від 1666 до 2500 дерев на 1 га із застосуванням препарату «Теравет» в насадженнях яблуні на підщепі М9 та ефективні системи вирощування кращих сортів груші на клонових підщепах.

Відбудеться дегустація плодів сортів Інституту садівництва та установ його мережі, зокрема: суниці, черешні, малини, ранніх сортів вишні.

 

 

Під час бізнес-туру учасники конференції ознайомляться із садовою демо-ділянкою яблунь BASF в Інституті Садівництва УААН, де буде продемонстровано дію одного з найефективніших та інноваційних препаратів від BASF – Серкадіс® Плюс, а також препаратів Делан®, Белліс®, Регаліс®Плюс та акарициду Масаї®, які будуть використані в системі захисту ділянки яблуні.

Актуальними стануть виступи науковців, що базуватимуться виключно на власних дослідженнях з технологій вирощування, догляду та захисту рослин. Завідуюча селекційно-технологічним відділом ІС НААН, доктор с.-г. наук Олена Кіщак розповість про основні тенденції сучасних технологій промислового вирощування черешні. Ігор Шевчук, завідуючий сектором захисту рослин, кандидат с.-г. наук, виступить з доповіддю на тему «Захист черешні від хвороб в органічній технології вирощування». Темою виступу завідуючої відділом селекції та сортовивчення Мелітопольської ДСС ІС, кандидат с.-г. наук Людмили Толстолік стануть сорти черешні вітчизняної селекції. Завідуюча лабораторією технології зберігання та переробки плодів і ягід ІС НААН, доктор с.-г. наук Людмила Шевчук виступить з презентацією «Основи зберігання плодів ягідних культур».

Конференція «Від землі – до готового продукту», як і інші заходи проекту «Технології та Інновації», – це відверте і цікаве спілкування професіоналів, науковців, представників владних структур, – як у ході всього заходу, так і під час вечірнього фуршету, окрасою якого стануть напої та оригінальні фермерські продукти від партнерів заходу.

До участі у конференції запрошуються підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві і горіхівництві, постачальники техніки з обробітку ґрунту, по догляду за садами і ягідниками, збиранню врожаїв та їх зберіганню, заморожуванню й пакуванню продукції, а також технологій її переробки, представники торговельних мереж, компанії-експортери.

Захід підтримують Міністерство аграрної політики і продовольства України, Гільдія медоварів України.

Генеральний партнер – компанія BASF.

Генеральний Технологічний партнер – компанія VORAN.

Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Головний Організаційний партнер – Інститут садівництва НААН України.

Ексклюзивний Технологічний партнер – компанія Pigo Srl.

Технологічні партнери – компанії Haygrove, UVC, «БТУ- Центр», «Евкаліпт Р».

Організаційні партнери – Асоціація «Укрвинсадпром», ФГ «Валентина».

Головний інформаційний партнер – журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації».

Генеральний інформаційний партнер – Інформагентство «Інтерфакс-Україна».

Галузеві Інформаційні партнери – журнали «Горішник» та «Ягодник».

Інформаційні партнери – Інформаційна компанія «Інфоіндустрія», проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», AgroPortal.ua, газета «Агробізнес сьогодні», Водочный Редакторъ, Agronews, інформаційне агентство «Агравері», Kurkul.com, Шувар-інфо

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар