Фермери зможуть одночасно брати участь у декількох програмах держпідтримки

 Фермери зможуть одночасно брати участь у декількох програмах держпідтримки

Обмеження, яке забороняло аграріям приймати участь одразу у декількох програмах держпідтримки, знято в останньому пакеті змін, який підтримали депутати Верховної Ради.Про це розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький під час Другого Агрополітичного форуму від Агро-Продовольчої Ради «Аграрний сектор України в умовах пандемії».

Тож ті фермерські господарства, які в минулому році брали участь у програмах держпідтримки, можуть цьогоріч подаватися на програму пільгового кредитування «5−7-9%».

Наразі є лише один нюанс, який стосується новостворених фермерських господарст. Щодо них діє обмеження, що господарство повинне працювати не менше року.

«Це не ставлення до новостворених господарств таке, це в принципі такий критерій. Ми дискутуємо з НБУ України та банками щодо послаблення цих вимог. Для новостворених агрогосподарств діє минулорічна постанова щодо виділення до 60 тис. грн на гектар. Вона буде діяти і цього року», — повідомив Тарас Висоцький.

Нагадаємо, Тарас Висоцький повідомив, що Україна не обмежуватиме імпорт міндобрив.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар