Еко-комплекс «Долина Страусів» приймає ІХ Форум пивоварів і рестораторів

 Еко-комплекс «Долина Страусів» приймає ІХ Форум пивоварів і рестораторів

У зв’язку із карантином Форум пивоварів і рестораторів, запланований на квітень, довелося перенести. 9-й Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів відбудеться 9-10 вересня в заміському еко-комплексі «Долина страусів» (с. Ясногородка Обухівського району, Київська обл., Україна). Форум пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил.

В якості головної ідеї цього заходу організатори Форуму пивоварів медіа-група «Технології та Інновації» цього разу обрали тему «Технології: автоматизація та діджиталізація». Головна мета – звільнити час пивовара для творчості, навчання, особистого розвитку, при цьому гарантовано отримувати високоякісну, затребувану на ринку продукцію.

Запрошуємо власників і директорів ресторанів-пивоварень, міні-броварень та пивзаводів, для яких слово крафт – не порожній звук, пивоварів, технологів і працівників лабораторій пивоварних підприємств, виробників і постачальників сировини, дріжджів, обладнання, тари і упаковки, представників пивних і не тільки торговельних мереж, пабів, барів, магазинів, що торгують пивом, фірм-імпортерів пива!

У «Долині Страусів» на Форумі чекають і на домашніх пивоварів та колекціонерів пивної атрибутики. А також на тих, хто має намір відкрити новий бізнес: це унікальна нагода визначитися, укласти домовленості і навіть зорієнтуватися щодо інвестицій.

Відзначимо, «Долина Страусів» – це унікальний комплекс, що поєднує виноробню, ресторан і найбільшу в Україні страусину ферму та зоопарк. Крім того, «Долина Страусів» – це затишний сімейний ресторан на території еко-комплексу Ясногородська страусина ферма. Родзинка ресторану — ексклюзивне меню з м’яса страуса, пиріжки з мясом страуса та омлет з яйця страуса. Для любителів традиційної української кухні тут приготують український борщ, посмажать ароматний шашлик зі свинини на мангалі і запечуть смачну картоплю з беконом.

Занотовуйте: конференц-день відбудеться 9 вересня! Важливим тематичним блоком стане рух назустріч споживачеві: розвиток пивного асортименту, створення нових стилів й вдосконалення традиційних. До обговорення заплановані теми про пиво з плодово-ягідними та іншими добавками, безалкогольне пиво і так зване бочкове пиво (витримане в бочці і з допомогою альтернативних засобів). Традиційно, Форум включає обговорення маркетингових прийомів і вдосконалення продажів пива. В ході конференц-дня відбудуться дегустації пива і віскі, а також всіляких смаколиків.

На другий день Форуму, 10 вересня, вирушимо у Пивний тур «Столичний Крафтовий шлях» з екскурсіями на виробництво, дегустаціями пивного меню та страв, відвідуванням закладів продажу пива.

Форум пройде за підтримки Асоціації Сомельє України.

За участі Клубу любителів віскі.

Головний Лабораторний партнер – Донау Лаб Україна.

Головний Галузевий партнер Форуму – Ukrainian Craft Distillers Association.

Генеральнй інформаційний партнер – видання Інтерфакс-Україна.

Головний інформаційний партнер – журнал Beer. Technologies&Innovations.

Редактор:
Марина Захарчук, тел .: +38 (097) 17 49 269, beertechdrinks@gmail.com

З приводу участі у Форумі, партнерства та спонсорства звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук, тел..: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач, тел.: +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар