Досвід вирощування черешні від господарства «Уманська фруктова компанія» зможуть перейняти учасники конференції 10-11 червня 2021 «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»!

 Досвід вирощування черешні від господарства «Уманська фруктова компанія» зможуть перейняти учасники конференції 10-11 червня 2021 «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»!

«Уманська фруктова компанія» є Головним Діловим партнером дводенної конференції та партнером бізнестуру, що відбудеться 11 червня. Всі учасники заходу отримають унікальну можливість відвідати господарство, що спеціалізується на вирощуванні черешні, – «Уманську фруктову компанію»!

«Уманська фруктова компанія» має гарний досвід вирощування черешні. 2017 року у компанії був започаткований інтенсивний проєкт черешневого саду, спрямований на вирощування черешні європейських сортів із прицілом на експорт. Власники черешневого саду використовують високоякісний безвірусний європейський посадковий матеріал, співпрацюючи  із кращими європейськими розсадниками. У процесі вирощування черешні використовують нові технології та агрономічний супровід закордонних спеціалістів.

– Торік нам вдалося наростити врожай. Обсяги були більші, аніж у 2019 році, а головне – ми отримали саме ту ягоду, на яку розраховували, купуючи саджанці у розсаднику: того розміру, смаку та кольору, які нам обіцяли, зрештою, які ми куштували за кордоном. Це гарна, велика й смачна черешня. Рівень цукрів сягав до 27 одиниць, калібр – 32, 34, 36 і навіть 38! – розповідає Оксана Гордій, керівниця проєкту та співвласниця черешневого саду ТОВ «Уманська фруктова компанія».

Нині в «Уманській фруктовій компанії» вирощують 17 га черешні середньопізніх та пізніх сортів.
Про досвід співпраці з європейськими розсадниками, про особливості вибору посадкового матеріалу, про сучасні сорти черешні, про досвід закладання саду, про схему посадки дерев, про технологічні аспекти догляду за деревами, про зберігання та охолодження ягоди тощо – про це всі охочі дізнаються конференції.

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ! КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

10 червня – пленарна частина конференції з виступами керівників господарств, виставками-презентаціями техніки, дегустаціями продукції, виготовленої на базі ягід, безалкогольних напоїв тощо.

11 червня – бізнестур на провідні садівничі господарства Черкащини – «Уманську фруктову компанію», «Біопродукт» та на демо-поле Уманського національного університету садівництва.

Більше про бізнестур читайте за посиланням: https://bit.ly/3owe9pm

Також доступна попередня програма заходу: https://bit.ly/2RlOLqx

Конференція відбудеться із дотриманням всіх карантинних вимог!


Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:
Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net
Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар