До уваги аграріїв: з березня почала працювати програма “Доступні кредити 5-7-9%”.

 До уваги аграріїв: з березня почала працювати програма “Доступні кредити 5-7-9%”.

Запропонована програма впроваджена для українських агропідприємств та включає у себе додаткову опцію — кредитні гарантії, що дозволить вирішити проблему відсутності або недостачі застави у позичальника. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

“За допомогою запуску другого компоненту програми “Доступні кредити 5-7-9%” ми фактично розблоковуємо інструмент доступного кредитування для тих підприємців, на яких банки до цього не звертали уваги. Йдеться про підприємців, які вирішили створити власну справу з нуля і окрім ідеї не мають ані прийнятного заставного майна, ані звітності й історії діяльності. Звісно, у разі необхідності, діючий бізнес теж зможе отримати часткову кредитну гарантію, що покриватиме до 50% його кредиту за програмою”, — пояснив директор Офісу адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва Мінфіну Руслан Гашев.

Станом на 26 лютого Фонд розвитку підприємництва, який управляє програмою “Доступні кредити 5-7-9%”, узгодив проект Договору про надання часткових кредитних гарантій з усіма діючими уповноваженими банками (“Укрексімбанк”, “Приватбанк”, “Ощадбанк”, ‘Укргазбанк”) та протягом найближчого часу планує їх підписати.
У Мінфіні повідомляють, що процес підписання договорів з фінустановами буде закінчено найближчим часом.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар