До коли можна подати заявки на отримання дотації держпідтримки АПК?

 До коли можна подати заявки на отримання дотації держпідтримки АПК?

Менше 1-2 тижнів залишилося у аграріїв на подачу заявок для отримання дотації за напрямами програм державної підтримки АПК. У зв’язку з чим, інформуємо аграріїв про кінцеві строки подачі заявок. Про це повідомляє пресслужба Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ).

І. Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними:

-Часткове відшкодування вартості за придбаний садивний матеріал та проведені роботи – заявки подати до 1 жовтня до обласної комісії;
-Часткова компенсація витрат з придбання ліній товарної обробки плодів, будівництва/реконструкції холодильників чи об’єктів переробки тощо – заявки подати до 1 жовтня до Комісії Мінекономіки.

ІІ. Державна підтримка галузі тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва):

-Часткове відшкодування вартості племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів – заявки подати до 10 жовтня до Мінекономіки;
-Часткове відшкодування вартості тваринницьких об’єктів – подати пакет документів до 10 жовтня до Комісії Мінекономіки;
-Дотація за бджолосім’ї – заявки подати до 1 жовтня до органів місцевого самоврядування.

Щодо часткової компенсації вартості с/г техніки вітчизняного виробництва, то заявки приймаються уповноваженими банками до 5 грудня, за придбану до 1 грудня поточного року с/г техніку. 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар