ДМК «Таврія» наростив виробництво на 47%

 ДМК «Таврія» наростив виробництво на 47%

За 4 місяці 2020 року Дім марочних коньяків (ДМК) «Таврія» виготовив 150 тис. декалітрів (1 дал = 10 літрів) коньяку та бренді, що на 48 тис. дал більше, ніж за аналогічний період в 2019 році. Зростання виробництва склало 47%.Про це пише ukranews.com.

«В умовах кризи, спровокованої пандемією, ми робимо все можливе для збереження постійних обсягів виробництва і популяризації бренду „Таврія“ у всьому світі», — розповів Андрій Сердюк, генеральний директор ДМК «Таврія».

Зазначимо, що за результатами 2019 року, частка Дому марочних коньяків «Таврія» в загальному експорті коньяків та бренді склала 27%. Увагу іноземних споживачів приваблюють класичні технології виробництва і висока якість продукції.

«У червні компанія зробила першу поставку продукції до Чехії. Чеському споживачеві представлені коньяки віком від 3 до 30 років, вироблені за класичною технологією з власних спиртів, витриманих в 6,5 тис. дубових бутах і бочках, в т. ч. — крафтові продукти компанії», — розповідають у ДМК «Таврія».

Зауважимо, що крім країн Європейського Союзу, таврійські коньяки сьогодні представлені на торгових полицях Ізраїлю, Китаю, Білорусі, Канади, Нігерії. Також компанія веде переговори про постачання продукції до Казахстану.  

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар