Бізнес-тур на виноробню «Шато Чизай» та плантацію столового винограду ОПГ Рацин І.П. «Ягоди Закарпаття» відбудеться 16 грудня в рамках міжнародної благодійної конференції на Закарпатті. Запрошуємо взяти участь!
16 грудня у рамках IV Міжнародної Благодійної науково-практичної конференції «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» відбудеться бізнес-тур на виноградні та виноробні господарства регіону. Так, учасники відвідають столовий виноградник під накриттям ОПГ Рацин І.П. «Ягоди Закарпаття», де поєднують два бізнеси в одному, вирощуючи в міжряддях виноградника суницю садову. Також відбудеться візит на відоме підприємство «Шато Чизай» з екскурсією у єдиний у західному регіоні України музей вина, дегустацією унікальних вин компанії, оглядом виноградників тощо.
Вартість участі у бізнес-турі – 800 грн (у ціну входить проїзд комфортабельним автобусом, кава, обід, дегустація).
Спершу учасники бізнес-туру відвідають підприємство ОПГ Рацин І.П. «Ягоди Закарпаття» (адреса – м. Виноградів, вул. Першотравнева). Його засновники поділяться цікавим досвідом ведення бізнесу 2 в 1: у виноградних міжряддях в теплиці тут вирощують суницю садову. Завдяки технології взимку виноград захищений від вимерзання, а під час вегетації – від граду й паморозі. Виноград, вирощений таким способом, дає високий врожай вже через кілька років після закладання – до 50 тонн із гектара. Виноград і суниця садова – це приклад рослин, які не тільки не заважають одне одному, а навпаки, допомагають: завдяки суниці садовій у господарстві очікують отримувати до 20 % приросту врожаю винограду.
Загалом у господарстві є 15 теплиць, виноград у яких висадили в листопаді минулого року. Для поливу встановлена система краплинного зрошення. Урожай винограду власники продають на свіжому ринку, хоча в планах – поставити холодильник для тривалого зберігання.
Для учасників бізнес-туру засновники господарства Іван і Вікторія Рацин проведуть екскурсію по теплицях, розкажуть про особливості симбіозу двох культур у теплиці, про нюанси в догляді за насадженнями, завдяки яким вдається збирати хороший урожай.
Учасники бізнес-туру відвідають також відому виноробню «Шато Чизай» із її мальовничими навіть узимку виноградниками. На відвідувачів чекає цікава та насичена програма з екскурсією у винні підвали в єдиний у західному регіоні України Музей історії й культури вина та з дегустацією вин.
Екскурсію виноградниками учасникам бізнес-туру проведе директор «Шато Чизай» із виноградарства Геннадій Вачиля. Екскурсанти поринуть в атмосферу мальовничих гір Закарпаття, відчують неповторність теруару, полюбуються найкрасивішими виноградниками України, де ростуть добірні лози, що дають досконалий урожай, із якого створюють такі ж досконалі вина, пройняті духом Карпатських гір та оповиті сонячним промінням Закарпаття.
Про виготовлення якісних вин «Шато Чизай» розкажуть директор компанії Дмитро Шолудько та головний винороб Золтан Удваргельї. Під час екскурсії виробництвом кожен учасник бізнес-туру торкнеться технологічного процесу виготовлення вин, які здобувають високі нагороди на престижних міжнародних дегустаційних конкурсах.
Візит до скарбниці компанії – виносховища, де зберігаються витримані вина – стане незабутнім враженням для кожного з гостей.
А в Музеї винороба Чиза учасники бізнес-туру побачать старовинний виноградарський і виноробний реманент і дізнаються, як саме наші предки виготовляли легендарний напій та як його створюють у світі зараз, які є цікавинки й тенденції у сучасному виноградарстві та виноробстві.
Авжеж, гості продегустують вина компанії, створені з європейських та особливих локальних сортів винограду. До слова, «Шато Чизай» створює напої тільки з винограду власного врожаю. Зустріч із вином у Будинку дегустацій проведе Олеся Спіцина, комерційна директорка компанії та дипломована сомельє.
Адреса Музею і Будинку дегустацій: Шато Чизай, Закарпатська область, м. Берегово, урочище Чизай, 1.
Дорогою учасники відвідають колоритну «Колибу Лемацьку» (село Кам’янське Іршавсього району, вул. Мукачівська, 18), де ласуватимуть унікальною кавою по-закарпатськи (з вершковим маслом), і смакуватимуть стравами із закарпатського меню.
Програма буде максимально насичена та цікава, тому у кожного учасника бізнес-туру лишиться багато вражень.
УВАГА! Для представників виноградарських і виноробних підприємств (виноробів, технологів чи агрономів виноробних компаній України), фермерів-виноградарів, виробників слабоалкогольних і міцних напоїв на базі винограду, фруктів і ягід, науковців профільних вишів участь у конференції (перший день) – БЕЗКОШТОВНА.
Реєстрація на бізнес-тур на другий день – 800 грн (у ціну входить проїзд комфортабельним автобусом, кава, обід, дегустація).
Попередня реєстрація на конференцію відкрита за посиланням. Вам потрібно заповнити форму, і наші менеджери вам зателефонують для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1rwlz4a-oeQkU-YV-8u4EmKY09DeNgT2EyxCD4Bjs7dA/edit
Детальну програму конференції читайте за посиланням: http://forum.techdrinks.info/ua/event/37
Шановні друзі! Всі ми зараз живемо в надзвичайно складний період, коли потрібно згуртуватися і підтримати українську армію, українську економіку та одне одного. Тільки тоді ми залишатимемося незламними! Чекаємо вас!
Конференція відбудеться за підтримки Закарпатської облдержадміністрації, Асоціації виноградарів, виноробів і дистиляторів Закарпаття, ГС «УКРСАДВИНПРОМ», Асоціації «Укрсадпром», Корпорації «Укрвинпром», Асоціації крафтових виноробів України.
Науковий патронат здійснюють Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова» НААН України, Одеський національний технологічний університет, Ужгородський Національний університет (кафедра плодоовочівництва і виноградарства).
Генеральний Інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies&Innovations) www.techdrinks.info
Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com, «Ягідник», www.jagodnik.info (Україна), Wine of Ukraine (www.wineofukraine.com), інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», проєкт «СерцеВина» (https://theheartofwine.com/).
Готелі поряд:
Готель «Ізумруд» вул. Малокам’яна, 10, Ужгород, тел..: +38 099 634 2525
Готель «Дружба» вул. Висока, 12, Ужгород, тел..: +38 095 707 9060
Готель «Дует Плюс» вул. Кошицька, 6, Ужгород, тел..: +38 0312 640 909
Готель «Атлант» пл. Корятовича, 27, Ужгород, тел..: +38 050 432 8929
Готелі з термальними басейнами:
Готель «Золота гора», Урочище «Золота гора», тел.: +38 050 432 0353
Готель «Гармонія», Ужгород, с. Минай, провулок Парковий, 7, тел..: +38 050 500 91 05